допомогти людям “знайти гроші”, і ви будете укладати більше sales_

Яке найпоширеніше заперечення ви отримаєте протягом більшої продажів вимагає грошової вартості страхування життя, страхування на випадок інвалідності, LTC страхування, і т.д.? Чи не найпоширеніше заперечення: “Ми не можемо собі це дозволити! Ми просто не мають грошей, прямо зараз! “Це страшне заперечення заважає вам закритті продажів вам необхідно?

Як ви справляєтеся з цим запереченням на продаж?
Коли ваша перспектива говорить вам: «Я не можу собі цього дозволити”, ви ще раз підкреслити значення, пільг і потреба в продукті, а потім спробувати 3, 4 або більше з новітніх методів закриття? Або ви просто здатися і перейти до наступного перспективу, тому що ви не хочете, щоб розглядатися як наполегливий продавця?

Що є кращим способом, щоб подолати будь-які заперечення проти продажу?
Оскільки велика частина продажів тренери скажуть вам, абсолютний кращий спосіб подолати будь-які заперечення, передбачаючи заперечення, довівши його до першого і його подолання у презентації продажів. Заперечення виникають, коли є сумніви або затяжний отвеченние питання в розумі перспективу. Якщо ви хочете, щоб закрити більше продажів ви повинні бути в змозі передбачити ці заперечення і працювати з ними, перш ніж вони підняли … а не після!

Отже, якщо ви хочете, щоб подолати страшний “Я не можу собі цього дозволити” заперечення, то під час презентації продажів ви повинні допомогти ваші перспективи, щоб побачити переваги і цінність того, що ви пропонуєте, а потім допомогти їм, щоб побачити, де вони можуть «Знайти гроші!

за допомогою “знайдений управління капіталом”, щоб подолати заперечення і закривати продажу!
“Знайдені Money Management ‘призначена для попередження і подолання заперечень, перш ніж вони відбудуться. Загальна стратегія заснована на наданні допомоги людям визначити, зрозуміти і вирішити реальні фінансові проблеми з якими вони стикаються сьогодні … стрімкого зростання заборгованості за споживчими кредитами, серйозна нестача пенсійних накопичень і недостатньою страхового захисту для своєї сім’ї. Це допомагає їм зрозуміти, як змінився світ, і чому вони повинні прийняти нові ідеї з управління своїми грошима.

Презентація центрів на допомогу середнім рівнем доходу сімей «жити заборгованості безкоштовно і по-справжньому багатим!” Це ясно показує їм, як вони можуть легко подолати критичну фінансовими проблемами вони стикаються сьогодні і в майбутньому, без них витрачаючи додаткові гроші або зміни їх поточної стиль життя. Йдеться про перерозподіл грошей, які вони витрачають невиправдано в неправильних місцях. Це допомагає їм встановлювати свої фінансові пріоритети. Це допомагає їм по-справжньому побачити переваги і цінність ваших товарів і послуг. І, показуючи їм, де вони можуть “знайти гроші”, щоб почати діяти вже сьогодні!

Якщо ви хочете, щоб закрити більше продажів, ви повинні побудувати довіру і авторитет своїми діями моменту ви йдете через двері потенційного клієнта. Ви повинні переконати вашого перспектива того, що ви розумієте їхні проблеми і що у вас є правильне рішення. Вони повинні думати, що ви чесний і знаєте, що ви говорите. Найбільш важливі речі, які ви можете зробити, повинні бути ввічливими, енергійних, захоплених, а потім допомогти їм прийняти заходи сьогодні, допомагаючи їм “знайти гроші!

Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”