доповнює ваш тимчасового медичного страхування з готівкою тільки для відвідування лікаря

Якщо ви між робочими місцями і втратили медичну страховку, то тимчасовий поліс медичного страхування може допомогти подолати покриття розриву, поки ви не отримаєте нову роботу, яка надасть вам зі страхуванням. Ці політики зазвичай мають низькі щомісячні премії, але високі франшизи. Це означає, що вам доведеться взяти на себе більшу частину ваші медичні рахунки зі своєї кишені, перш ніж план здоров’я вмирає і починає платити за витрати. Якщо у вас вже є проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, він не підпадатиме під тимчасову політику, так як ці плани в галузі охорони здоров’я виключають вже існуючих умов. Вони також не поширюються на вагітність і пологи. І поточний охорони здоров’я, наприклад, відвідування лікаря не включені в багато з цих планів.

Тим не менш, короткостроковий план медичного страхування дозволить Вам бути покриті, як тільки на наступний день після ваша заявка буде схвалена. Ваша політика може включати покриття для утриманців таких як ваша дружина і діти. І, залежно від тарифного плану, визначеного трансплантації можуть також бути покриті, а також медичної допомоги вдома в тому числі на дому послуги з медсестрою чи здоров’я помічником.

Якщо ви підозрюєте, що ваш тимчасовий план медичного страхування не покриває витрати на профілактичне обслуговування, однак, то ви захочете доповнити його через грошові кошти тільки медичною практикою. У рамках цього виду медичної практики, яка також відома як прямої заробітної плати, пацієнти платять фіксовану плату за надані послуги, які можна оплатити за допомогою кредитної карти або чека. Хоча ці практики в цілому задовольнити незастрахованих, пацієнти зі страховим покриттям, наприклад, з планами здоров’я, які мають високий франшиз, що тільки померти для великих витрат на охорону здоров’я, також вітається.

Ідея грошові кошти тільки практика є забезпечення доступного охорони здоров’я, пропонуючи фіксовані, розумні тарифи для всіх пацієнтів, а не високі ціни для незастрахованих та знижки на покритих пацієнтів. Це також кращий бізнес-моделі для багатьох лікарів, так як по що не бере участі в мережі медичного страхування вони можуть обходитися без додаткового персоналу необхідним стежити за пацієнтом виставленням рахунків та обробку претензій, тим самим скорочення їх над головою.

Для того, щоб скористатися послугами лише для готівкових грошей медичній практиці, ви, як правило, щоб стати членом групи. Вам буде стягується фіксована плата залежно від довжини ваших відвідувань. Багато лікарів, однак, засновують свої прямі у сфері оплати праці, не стаючи членами офіційної мережі. Багато з цих практик також пропонуємо консультації по телефону або електронною поштою, роблячи його більш зручним для пацієнтів, щоб отримати відповіді на прості питання здоров’я без особистого візиту, однак, вони все одно будуть виставлений рахунок за точну кількість часу, який було потрібно для вирішення свої проблеми зі здоров’ям, як і у відвідуванні офісу. Деякі грошові кошти тільки лікарі також зробить будинок дзвінки, але для більш високого заряду, ніж особисті або онлайн-консультації.

Ці практики є хорошим способом для людей з тимчасовими страхового покриття, щоб отримати доступної медичної рутини, особливо у зв’язку з обмеженими термінами плани в галузі охорони здоров’я дозволить вам побачити будь-яку лікарем або медичним працівником, що ви хочете.