доповнити ваш первісний план страхування здоров’я Medigap

Медігеп страхування Medicare або додатковий план в тому, що тип плану, який стверджує, можливість отримати повну переваги Medicare оригінал поліса, двічі. Це чисто зробив згадуючи критерії, які Medicare оригінальні завжди залишали деякі грошового покриття або страхового відшкодування неоплачених або неналежне через структури страхування або страхового поліса. Це нормально, і загальні для страхувальників. Для цього вам, якщо у вас є, щоб отримати 100% переваги вашого початкового плану Medicare то у вас є можливість, і що це для застосування плану Medicare Довідкова або яка називається Медігеп план страхування.

Medicare доповненню планів або Медігеп приватного медичного страхування, які призначені для тих людей, у яких вже є політика Medicare. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Проте в недавньому дослідженні видно, що в США близько 18% людей, що мають оригінальні політики Medicare йде для доповнення планує також.

Деякі подробиці тут наступні. Медігеп страхування повинен бути застосований для після того як ви зробили оригінальний, так як він буде доповненням Medicare оригіналу. Інші основні критерії віку та інших медичне обстеження, перш ніж робити плану. Але всі плани такі ж, встановлені органом управління приватними компаніями, які забезпечують Медігеп страхування. Спочатку ви повинні зареєструвати своє ім’я відповідно до плану або планом B з початкового плану Medicare. Він є обов’язковим і життєво важливим. Особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. А також, що я цей період не медичне обстеження не потрібно. Але після цього відкритої реєстрації ви повинні дати медичне обстеження і тест на цю план медичного страхування. Якщо скринінг відчувається потрібно, то ви повинні сидіти на огляд лікаря. Ви можете записати, що будь-який інший план медичного страхування, як план Medicare Advantage НЕ будуть сумісні з Медігеп план страхування. Жодне приватне медичне план охоплення не по списку сумісності, крім початкового плану Medicare.

Плани Медігеп страхування може змінюватися стан мудрого але основні правила ті ж, і вони мають підтримуватися. Жодна приватна компанія сама по собі не може змінити правила і інших формальностей відповідно до його примхи. Це завжди ж незалежно від компанії, з якою ви отримуєте Медігеп страхування. В даний час існує 12 стандартних планів, наявних в США. Вони названі на честь англійського алфавіту, починаючи з А до кінця з L. Усі 12 планів надають різні види пільг та пропозицій для своїх клієнтів. Медігеп Плани H, I, J і, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх.