домовласників у разі пред’явлення претензій під своїм ім’ям слідувати за вами всюди

Шукаю будинку страховий поліс може бути карколомним досвідом. Це може бути важко знати, який тип питань, щоб запитати, скільки охоплення вам дійсно потрібно, і хтозна, ви отримуєте найкращий курс для ваших конкретних потреб. Так з чого ж почати?

Всесвітня павутина зробила багато речей дуже зручно в ці дні, в тому числі на страхування торгового дому. Найкраще місце для початку в Інтернеті. Результатом пошуку буде десятки компаній, як локально, так і на національному рівні. Більшість з цих компаній буде мати рейтинг особливість онлайн, де ви можете отримати цитату миттєво, просто відповідаючи на кілька запитань. Після з телефону дзвінок дуже важливий і для зустрічі з агентом лицем до лиця. У бесіді з вашим представником дасть вам відчуття того, як двоє з вас будуть працювати разом у майбутньому. Ваш страховий представник є важливою частиною вашого світу, ви будете потрібні гарантії, що вони будуть там для вас, коли ви в них потребує.
Якщо ви можете, підвищення вашої франшизи, щоб ваш курс буде дешевше. Ви не хочете бути безгрошової кожен місяць, хоча, так що зробити це тільки якщо це фінансової точки зору. Ще один спосіб знизити швидкість, щоб встановити систему безпеки і камери відеоспостереження по всьому периметру вашого майна. Це стримуватиме грабіжників.
Фактори, що формують ціни домовласників
Страхові компанії мають компоненти, які вони враховують при наданні вам ціну. Вони хочуть знати такі речі, як:
O Кількість Якщо ваш будинок знаходиться в безпосередній близькості від пожежного гідранта
Ø Близькість до пожежної станції. Багато провайдерів страхування не дасть вам будь-який будинок страхування, якщо будинок знаходиться в 5 або більше миль від пожежної станції.
O ZIP код, який визначатиме певні шанси потенційних збитків, таких як пожежа або крадіжки.
O системою опалення. Деякі компанії мого без деяких покриттях якщо у вас є обігрівач.
O Інші пристрої спалювання дерева,
Про відновної вартості будинку, або суму, необхідну для відновлення цієї ж резиденції з нуля з таким же будівельного матеріалу. Вартість заміни завжди пов’язане з видом будівництво будинку, обробка будинку, а квадратні метри в будинку.
Ø роком, в якому був побудований будинок. Також років всі оновлення, як сантехніки, опалення, кондиціонування повітря, дахи і т.д.
Про зовнішність проживання, тобто кладка, цегла, бетон повинен бути центральним, тобто вона повинна набрати в до центральної області, яка буде викликати міліцію у разі прориву.
Такими є лише деякі з питань, які вони будуть приймати до уваги, коли ви отримуєте безкоштовну котирування домовласників. Отримання хороший страховий поліс будинку не потрібно потрібно бути стрес. З невеликим дослідженням з вашого боку і хорошою страхової компанії в якості партнера, ви можете знайти страхового покриття, що вам потрібно, не звертаючи занадто багато, і порушуючи банку. Пошук відповідного агента так само важливо, як знайти потрібний будинок. Вибирайте з розумом та інтерв’ю кількох повтореннях, перш ніж приймати остаточне рішення.
стандартні проти нестандартних страхових компаній
Як і у випадку страхування автомобіля, великий будинок Більшість компаній страхування будуть дивитися на ваш рахунок кредиту, перш ніж вони дають вам швидкість. страховики також розгляне ваше ім’я, щоб побачити, якщо ви зробили будь майнові претензії в жодних ранніх політики будинку в будь-якому місці. Вони, крім того, оцінити місце розташування вашого нинішнього проживання, щоб побачити, якщо попередні втрати були зареєстровані вами або попередніх власників (всі пошкодження повинні бути виправлені перш, ніж отримати нового страхування). Якщо у Вас виникли проблеми з кредитною або претензії, ви могли б бути краще справу з незалежним представником страхування, а не в полон агента. Незалежні агенти мають більше компаній і вибір з урахуванням всіх зазначених вище сценаріїв.