домовласників страхування

що страхування житла?
Домовласники Страхування надає Вам покриття у разі катастрофи. У випадку аварії ваша домовласників страхування надасть Вам фінансовий захист. Політики домовласників страхування страхує будинок, в якому ви живете разом з володіннями ви тримаєте в ньому.

Страхування житла являє собою пакет політики
Домовласники Страхування закуповується в пакеті політики. Пакет заходів означає, що воно охоплює як шкоду своїм майном і своїми відповідальність або правової відповідальності за будь-які пошкодження і матеріальний збиток ви або член вашої родини причиною іншим людям. Домовласники Страхування також поширюється на пошкодження, викликані домашніх тварин.

Домовласник, AOS страховий поліс покриває більшість катастроф, проте є деякі винятки, такі як повені, землетруси і погане технічне обслуговування (також відомий як знос). Якщо ви хочете покриття для повеней чи землетрусів, вам доведеться придбати окрему політику. Тим не менш, обслуговування пов’язані з ним проблеми домовласник, AOS відповідальність піклуватися. Насправді, не відстаючи від технічного обслуговування вашого будинку допоможе знизити ймовірність втрат у майбутньому. Хорошим прикладом цього є заміна даху, яка показує ознаки зносу.

В цілому, це дуже важливо, щоб домовласники страхового покриття, який відповідає вашим потребам. Ви ніколи не знаєте, коли втрата буде відбуватися, і ви будете мати потребу в грошах, щоб виправити це. Візьміть урагану Катріна, наприклад, було багато людей, які залишилися без будинків, тому що вони не зробили, АОТ є страхування від повені. Саме тому дуже важливо, що ви отримаєте належне освітлення.

Пам’ятайте, що стандартна домовласник, AOS поліси не покривають повені так що вам доведеться придбати окреме, що через ваш домовласник, AOS страхового агента. Обговоріть всі можливі впливи з вашим агентом, брокером або страхової компанії.

вартість заміщення
Відновлювальна вартість покриття доступна для структури вашого будинку, це дозволяє відновити будинок, щоб стверджувати, що це було раніше, якщо пошкодження сталося. Фактична вартість покриття є відновна вартість за вирахуванням зносу. Чим старше Ваше майно, тим менше ви будете відновлювати від страхової компанії домовласників.

орендарів страхування
Мало того, що страхове покриття для домовласників він доступний також і для людей, які знімають квартири або будинку. Якщо ви орендуєте будинок і у вас є політики орендарів страхування, ви будете покриті в разі втрати. Покриття для орендаря є відносно недорогим і покриє вашу власність, ваша відповідальність, і неможливість використання вдома через непокритий збиток.

типів покриття
Стандартна домовласник, AOS страховий поліс включає в себе чотири різних типи покриття.
1) покриття для структури вашого будинку пропонуються за домовласник, AOS страхової компанії. Це означає, що вони будуть на ремонт або відновити ваш будинок у разі непокритий збиток.
2) покриття для ваших особистих речей, що у вас є у вашому будинку також охоплюється домовласник, AOS страхової компанії. Це означає, що у разі виникнення претензії, яка покрита ваш страховий поліс, особисті речі зможуть бути замінені. Примітка: Це гарна ідея нести покриття відновної вартості для вашого змісту. Таким чином, ваші питання не знецінилися, якщо є втрати. Із заміною покриття витрат, ваша власність може бути замінений на предмети, як роду і якості.
3) відповідальність захисту охоплює вас в разі судового позову проти тілесних ушкоджень або матеріального збитку, що ви самі члени сім’ї заподіяної іншій стороні.
4) Додаткові витрати на проживання, якщо ви тимчасово не в змозі жити у вашому будинку через застрахованих катастрофи.

Там може бути більше, щоб страховий поліс будинку і є обмеження щодо окремих видів майна. Найкраще, щоб обговорити ці варіанти з представником під час вашого застосовують для охоплення.