домовласників страхування, що, AOS покриті, що, AOS немає, і на що звертати увагу

Особи плануєте покупку будинку витрачають тижні, якщо не місяці вибрати ідеальне сусідство, поверховий план, а потім додому, перш ніж вони навіть розглядати купівлю. Аналогічним чином, покупці будуть навколо магазину й порівняти процентні ставки, пропоновані ними по іпотечних кредитах. Проте, коли мова йде про страхування домовласників, норма є ще просто відкласти прийняття рішень до агента. Але так само, як ви не були б, АОТ розглянути питання про придбання вашого будинку без першого дослідження і планування, так і покупці повинні домовласників страхування розглянути основні варіантів, коли мова заходить про покупку домовласників політики.

У своїй найпростішої формі, домовласники страхування є угодою між вами, домовласник, і страхової компанії, що в обмін на ви робите щомісячні платежі, то вони компенсують усі значні пошкодження яке впливає на вашого будинку. Принаймні, було вигляді оригінальних домовласник, AOS політики. Сьогодні AOS політики є більш складними, і покриття, і виключаючи широкому діапазоні ситуацій.

У широкому сенсі, домовласник, AOS політика охоплює чотири основні області відповідальності. До них відносяться:

1. Покриття для структури будинку

2. Покриття для утримання будинку

3. Відповідальність захисту

4. Тимчасові витрати зміщення у разі стихійного лиха

Покриття для структури

Ця структурна захисту є те, що більшість людей зазвичай собі, коли вони думають про страхування домовласників. Купівля будинку є одним з основних інвестицій в житті більшості людей, і, як наслідок, загроза втрати цього майна, були б настільки руйнівними, що фінансово це мотивує осіб шукати страхування як засобу захисту своїх фінансових інтересів. Але, незважаючи на загальне сприйняття, навпаки, домовласники страховка не покриває всі збитки до будинку. У той час як кожна політика змінюється незначно, найчастіше повені і землетруси, виключаються з покриття. Це означає, що якщо у вас є право на стандартний і ваш будинок повені, ви не будете компенсувалося вашої страхової компанії про вашої втрати. З іншого боку, інші стихійні лиха, такі як урагани, пожежі і град, як правило, підпадають під стандартні політики. Крім того, більшість стандартних політики охоплюють інші структури, які кріпляться або прикріплена до будинку, найчастіше гаражах або під’їздів. Хоча ці загальні принципи справедливі для більшості політиків, розбіжності між страховими компаніями, цілком достатньо, що ви повинні досліджувати особливості те, що покрито, і що ще більш важливо те, що виключена щодо висвітлення для структури будинку.

покриття для особистих речей

Домовласник, політики AOS страхування поширюється не тільки на структуру будинку, але більша частина його вмісту, а також. Оскільки покриття на деталі в межах будинку не є повним, однак, важливо знати обмеження вашої політики. Промисловий стандарт становить від 50 до 70% від вартості поліса. Тобто, якщо у вас є структура вашого будинку застраховані на $ 100 000, що політики зазвичай охоплює вартість вашого майна до $ 50000 або $ 70000, якщо вони були вкрадені або пошкоджені в невиключену обставинах. Але, як і в структурі будинку, це покриття не все включено. Наприклад, там, як правило обмеження на кількість ваш страховик буде виплачувати на високоякісні вироби долара, такі як коштовності чи дорогі одягу. Ця межа може змінюватись, але зазвичай вичерпаний на $ 2000. Часто забули володіння, пов’язані з будинком, є озеленення. У більшості стандартних страхових полісів, що відплачу застрахованим на суму до $ 500 в озелененні пошкодження, також охоплюється. Але одного разу, знову Компенсація може бути досягнута тільки, якщо причинний фактор (тобто вогонь) був весь в першу чергу.

захист відповідальності

Переміщення далі від найбільш поширених концепцій домовласник, AOS політики, важливо відзначити, що політики також охоплюють особисту відповідальність за вас, членів вашої родини і домашніх тварин. Це означає, що завдяки володінню домовласників політики Ви застраховані у випадку, наприклад, ваші сльози собаку вашого сусіда, AOS газон, або набагато гірше, якщо ваш сусід шкодить собі під час відвідування вашого будинку. Більше того, в цьому аспекті політики, ніж у будь-яких інших, виключення життєво важливих для розуміння. Розмір відповідальності охоплення, який поставляється з базової політики є досить стандартним $ 100,000. Але залежно від винятків, що подібне число спростовує величезна різниця, коли справа доходить до фактичного індивідуального захисту.

тимчасова компенсація зсуву

Якщо нещасний випадок осягає ваш будинок і ви не в змозі населяють ваш будинок тимчасово, ваша страхова компанія домовласників покриє витрати вашого житла і деяких додаткових витрат у проміжний період. По даній охоплення, для більшості стандартних політиці такі речі, як їжа, та інших основних витрат на проживання. Але деякі політики йти далі шляхом компенсації за трохи більш екстравагантні витрати, як купівлю одягу. Покриття для зміщення витрат варіюється тут більше, ніж де-небудь ще. Деякі компанії використовують розрахунок відсотків визначити, скільки в тимчасових компенсації зсуву ви можете отримати, щоб покрити рахунки за готель, харчування, тощо. Це число найбільш зазвичай встановлюють на рівні 20% від вартості страхування від структури будинку. Інші компанії використовують інший підхід, однак. Вони пропонують необмежені, або принаймні більш цінні, тимчасова компенсація зсуву, проте, ці переваги залежать від часу. Це означає, що як тільки ваш охоплення час закінчується, ви отримаєте не більше переваг, незалежно від того, варто вам все ще може понести.

У всіх цих категоріях, страховики пропонують широкий спектр варіантів залежить від вашої готовності платити. Наприклад, ви можете ваш захист високого долара володінь якщо у вас є багато прикрас. Таким же чином, якщо ви особливо стурбовані відповідальності ви можете доплатити за високий охоплення і те ж саме вірно і тимчасового охоплення переміщення. У той час, що я тут описав, надає вам основні основи для розуміння різних компонентів домовласників страхування і загальні стандарти в галузі, відмінності між окремими політика може змінюватися в широких межах. Отже, дуже важливо для тих, хто розглядає купівлю домовласників страхування, що, дивлячись в подробиці того, що було описано тут стати пріоритетним завданням. Тільки зрозумівши точного пропозиціями конкурентів політики та розуміння їх функції, ви можете клієнт приходить, щоб знайти політика, яка найкращим чином відповідає вашим потребам і потребам вашої родини.