домовласників страхування, що ви повинні знати

Основи страхування домовласників, а також значення про проведення додому харчування. До завершення іпотечного житлового кредиту, кредитори змушені housebuyers купити не менше, ніж найнижча ступінь “небезпеки страхування, дюйми, який може бути площею страховий поліс стандартною власників житла. Загроза страховка покриває ненавмисного пошкодження або пошкодження просто вогонь, дим , дме вітер, є, злодійство, вандалізм, або навіть ще один схожий випадок.

Для захисту власних пристрастей, тим не менш, ви, швидше за все, це потрібно всеосяжне домовласників страхування політики, таких, як страхування відповідальності та багато іншого Загальна страхова загрозу порівняно з кредитором вимоги.

саме те, що страхування домовласників охоплює
На додаток до в межах місця проживання, загроза відсоток страхового покриття вашого домовласників, швидше за все, охороняти меблів поряд з іншими особистих продуктах, на додаток до деяких інших будівлях навколо будинку, як басейн або навіть незалежного зберігання (якщо ви не використовувати цей вид конструкції для нежитлових цілей, наприклад, для вашого домашнього бізнесу).

Багато небезпеки охоплення політики “не включає в себе підприємства передач, збиток від землетрусу, або втрати твори мистецтва або ювелірних виробів з діамантами за певну суму. Ви хочете, щоб придбати додаткову страховку, якщо майно знаходиться всередині високого ризику щодо розташування вогнища, повені, землетрусу або іншого землетрусу або навіть тоді, коли у вас є дороге мистецтво, ювелірні вироби з діамантами, або, можливо, компанія продукти в домашніх умовах.

Стандартна політика домовласників Крім покриття деяких видів індивідуальної відповідальності – якщо поштового кур’єрською поштою, наприклад, поїздки більш ніж борту ковзанах дитячої або отримує пазуристі вашої кішки, ваш власний поліс покриває медичні фактичного перевізника витрати, а також інші витрати, , аж до конкретного обмежити. На відміну від загрози страхування, дана частина не essental в кредит постачальника – але це гарна ідея, так як ви не хочете втратити свої властивості і оплата праці медичних чиїсь рахунки.

отримання страхової домовласників

Пошук страхове покриття хороше домовласники ‘тепер дивно складна в деяких говориться, наприклад, в Каліфорнії, а також Техас. Високі виплати у зв’язку з цвіллю та інших трагічних місць де роблять бізнес страхового покриття над цими говорить полохливий. При можливості індивідуального або продавець майна зробили домагань на пошкодження водою (найбільш поширений попередником для того, щоб роса), ви могли б отримати, які ви не можете придбати покриття – або іншим чином не тільки доступним одного . Ж задачу повинні піти, якщо ви представили кілька страхових випадків і раніше – ви, можливо, не зможете знайти компанії готові продати вам страховку.

Ви можете захистити себе від шансу, щоб не отримати страхове покриття домовласників для проживання ви отримуєте, дивлячись у створення своєї власної отримання страхового поліса резервного копіювання або навіть проблема, пов’язана із завершенням фактичного продажу.

стверджуючи домовласника втрати

Захист політики красиво, як тільки ви отримали це. Не пред’являти претензії, поки не потрібно – ви повинні документувати більше ніж 2 або 3 претензій, ваші ціни, безумовно, рости і ваша політика може бути припинено. Ви могли б краще порадив отримати план з великою франшизою, з тим щоб у цілому причина подати дешевші претензії, які можуть підняти ваші щомісячні премії або, можливо, викликати можливе припинення плану. (Ваш кредитор може, тим не менш, зберігаються відбулося збільшення, ніж конкретної франшизи суму, наприклад $ 1, п’ятсот.)

Створення будинку інвентаризації

У разі, якщо ваше майно, викарбуваних по крадіжці, вогнище, тонну, землетрус, або інші спустошення, будучи в стані витягнути великий новітній будинок живлення може зробити його простіше мати справу з правоохоронними органами разом з вашою страховою компанією. Без одного, необхідно скласти список найбільш вашу власність з пам’яті.

На щастя, створення резиденції інвентар не обтяжливі, а також, можливо запропонує Вам зупинити втрату себе. Поки ви інвентаризацію вашої особистої власністю, ви станете більш обізнані про свої susceptability, і зроблю план, щоб ці захищені.

Почніть з бігом через ваш будинок, використовуючи мат щодо документів і тим не менш, а може бути, відеокамера. Зверніть увагу на список всі деталі добре коштує більше $ 50 приблизно, а також знімати ці. Перейти простору простором, також пам’ятати, фактична площа зберігання, горище, а також підвал. Переконайтеся, що складаються з ювелірні вироби, одяг, друк схвалення або навіть золоті монети вибори, CD, а також звіт вибори, срібло, обладнання, а також електроніки.