домовласників страхування факти

Для більшості з нас покупка будинку є найбільшим інвестиційним Майку протягом усього життя. І це розумно, що такий важливий інвестиційні потреби розумного охоплення. Ось чому вам потрібна страховка домовласників.

Що включено в страхування домовласників?

У разі, якщо ваш будинок фінансування покупки через іпотеку, ваш кредитор, швидше за все, вимагають купівлі основного страхування домовласників. Базова страховка домовласників включає в себе покриття за наступними ризиками:

* Крадіжка
* Вогонь і блискавки
* Дим
* Заморожені труби
* Лід і сніг

Основні страхові поліси також включають страхування відповідальності для випадків, коли хтось поранений у вашому домі. У разі, якщо існують правові заходи, прийняті проти вас він буде також сплатити судові витрати. Базова страховка також покриє ваші витрати у випадку, якщо це неможливо жити в будинку через пожежу або будь-який інший збиток.

Те, що залишилося поза зоною дії мережі?

Щоб дізнатися, що не входить в покриття ви повинні прочитати ваші політики, особливо в частині виключення. Речі, які не є стандартними залежать від однієї компанії до іншої, але, швидше за все, вони будуть включати пошкодження в результаті землетрусу, повені, аварії, війни, терористичного акту тощо. Тим не менш, ви можете придбати додаткове покриття для таких заходів, які будуть включені в ваш страховий поліс будинку. Зносом пошкодження ніколи не включається в політику, тому що це вважається обслуговування, яка є винятковою відповідальністю власника.

Скільки покриття мені потрібно?

При покупці будинку за рахунок іпотечного кредиту ваш кредитор зажадає від вас покупки мінімального страхового покриття будинку (який, як правило, покупка вартість вашого будинку). Тим не менш, це звичайно не сумою покриття для задоволення ваших потреб страхування. Замість цього, спробуємо підрахувати, скільки грошей для цього буде потрібно, щоб відновити ваш будинок повністю і використовувати цю суму в якості основи для отримання потрібної кількості покриття. Поговоріть з вашим агентом при заповненні страхового поліса для розрахунку точної кількості, або навіть запустити повне обстеження для кваліфіковану оцінку.

Як правило, межі відповідальності становить близько $ 100 000, однак це занадто мало, щоб захистити свої активи в разі юридичних дій. Ви можете вибрати, щоб підняти межах до $ 500 000 за додаткову ціну. Іноді це може бути корисно, щоб отримати парасольку обхвату, яка штовхає межі, за $ 1 млн, однак таке покриття, як правило, пропонується тільки тоді, коли у вас є і ваше авто і страхування житла з того ж перевізника.

Поради економії грошей

Звичайно домовласників страхування можуть бути дуже дорогими іноді. Особливо, коли у вас є багато питань в рамках додаткового покриття. Для того щоб зберегти покриття вам потрібно той же час з розумними тарифами ви можете розглянути питання про підвищення вашої першої франшизи. Франшизи є кількість грошей вам доведеться платити з власної кишені за збиток перед страховий поліс ногами дюйма і вище цієї суми тим нижче буде ваша премія. Зазвичай франшиза в стандартні політики становить $ 250. Спробуйте підняти її до $ 500 або навіть $ 1000, і ваші ставки підуть вниз до 15%.

Ще один хороший спосіб зробити ваш будинок страхування дешевше встановлює функції безпеки, такі як тривога або відео, спеціальні замки і так далі. Таким чином, ви захистити свої активи і страхова компанія, ймовірно, дасть вам хорошу знижку на це.