домовласників страхування уроки з Катріна та інших бур затоці

Домовласники Страхування повинні захищати нас в разі лих. Це те, що ми очікували від нашої страхової домовласників протягом багатьох років. Але що, якщо катастрофа є найдорожчим в історії США? Що робити, якщо ваш будинок страхового агента і офісу були зруйновані в результаті стихійного лиха також?

Це те, що трапилося з багатьма клієнтами та агентами страхування домовласників і компаній після урагану Катріна вдарив узбережжі Мексиканської затоки. Багато агенти будинках, офісах і страхових компаній претензій центри були в такій же ситуації, як їх клієнти через шторми. Отже, що ж вони зробили? Вони створили “офіс” у наметах і мобільних трейлерах. Тоді ураган Рита здув цих тимчасових офісів і агентів і компаній встановити їх знову. Ці тимчасові притулки виступав у якості комунікаційного центру для всіх людей у ​​прилеглих районах. Місцеві жителі приїхали б, щоб задати питання, познайомитися з їх претензіями регулятори і просто наздогнати на новину зі своїми сусідами. Надзвичайних обставин продиктована нетрадиційних відповідей: деякі агенти навіть подали позови для своїх клієнтів, навіть не розмовляючи з клієнтами саме так, вони могли б отримати позов Allstate дозволило клієнтам подавати позови через будь-який агент в країні і створені “в черзі”. Пріоритетним напрямком для надання допомоги. Вони послали лист агентів в районах, прилеглих районах стихійних лих, щоб діяти в якості посильних на «сарафанне радіо» до своїх земляків-агентів у постраждалих районів. Великі компанії, такі як радгосп і Allstate цієї служби претензій Національна програма страхування від повеней навіть використовували супутникові зображення для визначення пошкоджень в деяких районах, які були повністю затоплені.
Витягнуті уроки: Ті з нас, не здійснюють ці лиха можуть вивчити кілька уроків про подолання майбутніх лих від тисяч страхувальників, які все ще чекають, щоб отримати свої страхові виплати. Як можна швидше, вжити заходів, щоб запобігти подальшому пошкодження вашого будинку, якщо можливо: наприклад, покриття даху з брезентом якщо це можливо. Ви можете найняти підрядника, якщо ви можете знайти один, оскільки це було б безпечніше для більшості з нас, ніж сходження на наших дахах. Утриматися від виконання ремонтних робіт, поки не побачите або говорити з регулятором в першу чергу. Крім того, зберігати чеки, як ви будете мати потребу в них, щоб довести, витрати, які можуть бути повторно всю суму платежу нашому пізніше.

що ж домовласники страхового покриття?

Ви можете взагалі очікувати, що ваша страховка домовласників, щоб допомогти оплатити додаткові витрати на проживання на термін до 12-24 місяців, поки ваш будинок знаходиться в ремонті. Але, домовласників страхування як правило, платить тільки після їх перевірки у вас є законні претензії. Після урагану Катріна, багато страховиків зробили виняток, автоматичного розповсюдження достатньо, щоб покрити два тижні стоїть додаткових витрат вітальня нікому в сфері, що підлягає обов’язковій евакуації. Деякі компанії навіть дали невеликі аванси на утримання під особисте підсобне власністю їх політики домовласників страхування.
Якщо ви повинні чекати, щоб отримати чек, це допомагає мати грошові кошти, які можна легко дістатися на банківський рахунок або фонд грошового ринку. Накопичення готівку вдома не є гарною ідеєю, тому що якщо ваш будинок згорить, і ви були не в змозі дістатися до Вашого готівкою, більшість полісів страхування домовласників охоплювати тільки $ 100 – $ 200 готівкою чи він вкрадений або згорів у вогні. Ваша мета повинна бути, щоб мати резервний фонд, доступний, щоб піклуватися про вашу сім’ю протягом 2-4 тижнів (мінімум), якщо це можливо. У катастрофі це може бути важко навіть знайти в місцевому банку, щоб отримати готівку. Кредитною / дебетової картки з штату або Національний банк, можливо, буде краще.
Ваша найбільша проблема в отриманні вашої заяви обробляються може бути в будь-який, не мають належного страхування домовласників страхування чи не маючи достатнього охоплення. Більшість хороших політики домовласників страхування сьогодні покриває до 120% від вашого кордоні зони житла. Важливо, що ви розглядаєте житло межа з вашим агентом кожні пару рік як мінімум. Політика домовласників страхування не покривають повені, але ви повинні знову побачити ваш агент для цього покриття.
Якщо ваш домовласників страхування не дотягує, ви можете претендувати на гроші від Федерального агентства з надзвичайних ситуацій (FEMA) або стихійних лих допомога кредит від Адміністрації малого бізнесу (SBA). Домовласники можуть запозичувати до $ 200 000 для відновлення і $ 40 000, щоб замінити особисту власність за дуже низькими відсотковими ставками на строк до 30 років.
Ви можете використовувати цю статтю на своєму сайті або в своєму інформаційному бюлетені з правильним кредитом автору і простий посиланням на http://www.hometownquotes.com