домовласників страхування під час руху

Отже, ви, нарешті, переїхав у свій новий будинок і в даний час розпаковування матеріал, щоб зробити ваш новий будинок красивим і зручним. Але те, що про страхування, ти отримати потрібну кількість, щоб покрити ваш новий будинок? При зміні місця проживання, навіть переїзд в інший будинок в тому ж блоці, є набагато більше речей, під впливом ваших дій, ніж страхування домовласників. Ось список речей, які ви повинні розглянути аналізу та коригування при переході на інше місце проживання.

Домовласники Страхування

У випадку, якщо ви фінансуються вашої нової покупкою будинку за рахунок іпотечного кредиту, кредит компанії, швидше за все, зажадає від вас є страховка домовласників. Однак, є велика різниця в охопленні кількостях, які відповідають вимогам та іпотечного ті, які відповідають вашим особистим потребам страхування. Там можуть бути спеціальні елементи, які ви хочете, щоб покрити з домовласників страхування (наприклад, ювелірні вироби, твори мистецтва, або будь-які інші дорогі об’єкти), так що отримати додатковий поплавок із звичайною політикою було б вельми мудрим. Крім того, можна дізнатися які додаткові ризики у вашому новому місці проживання та отримати адекватне страхове покриття у випадках повеней, землетрусів, вогняних бур якщо такі застосовуються.

Страхування від повені

Стандартне страхування домовласників політики не несуть ніякої охоплення в разі повеней і пов’язаних ушкодження. Не тільки тих, хто живе поблизу великих річок і океанів потрібно охоплення страхування від повеней. Тільки якщо ви не живете в призначеної зоні затоплення, ви, швидше за все, необхідно страхування від повені. Компанія, що надає вам домовласників страхування, швидше за все, мати покриття повені теж, так що попросіть вашого постачальника при переїзді в інший будинок.

Страхування автомобіля

Можна подумати, що немає жодного прямого зв’язку між авто і страхування житла, але, на жаль, це не так. У випадку, якщо ви берете участь у серйозне ДТП і збиток перевищує вашу відповідальність ліміти покриття, деякі з найбільш важливих активів (таких, як ваш новий будинок), можуть бути втрачені через судового позову. Ось чому важливо, щоб переглянути обидва ваші будинки і страхування авто страхові поліси, щоб переконатися, у вас є тільки потрібну кількість покриття відповідальності, щоб ваш будинок захищений від будь-яких претензій. Для того, щоб зробити це, було б доцільно розглянути парасолька покриття, так що запитайте вашу страхову компанію про це. Якщо у вас є обидва ваші будинки та авто страхування з тією ж компанією, ви можете отримати більш вигідні ставки на цьому.

Страхування життя

Ніхто не любить думати про неприємні речі, але що, якщо ви минуться, маючи іпотеки поки ще недостатньо фінансуються? Хочете, щоб ваші члени сім’ї, щоб нести цей тягар і жертвуємо тим, як коледж освіти вашої дитини або медичного страхування? Після отримання страхування життя ви гарантувати, що ваш іпотечний кредит буде погашений ні на що. Крім того, якщо ви досліджуєте питання трохи глибше, ви знайдете певний термін страхування життя, які забезпечують переваги після закінчення певного періоду часу, поки ти ще живий. З іншого боку, деякі безперервного страхування життя мають інвестиції аспекти з ними, який був би хороший, якщо у вас розширені іпотечні угоди.