домовласників страхування потребує, як визначити їх

За перші домовласники часу або для тих, хто дійсно ніколи не приймати серйозно поглянути на їх страхування домовласників, визначення того, що домовласники страхового покриття вам потрібно може бути важкий час. Один з найбільш важливих порад, щоб мати на увазі при визначенні типу і скільки домовласників страхування вам потрібно, це зробити це визначення, перш ніж почати говорити зі страховим агентом.

Це дуже легко втягуються в покупці додаткового страхування, які ви ніколи не будете використовувати, хитро говорив агенту по телефону. Це не означає, що ви не повинні приймати поради страхового агента на всіх, але просто бути впевненими в приблизна цифра для даного типу покриття і суми покриття вам потрібно, і хочете, перш ніж почати роботу.

Один з перших питань, страховий агент попросить є вартість будинку купуються. Це просто означає, основні зовнішні і внутрішні вартість будинку, як це, коли ви купуєте його, без речей. Пам’ятайте, що страховий агент повинен задати конкретні запитання, що стосуються зовнішнього вигляду будинку, наприклад, будь то цеглина, вініловий сайдинг, дерево або суміш, а також питання, що стосуються ганок, палубі або солярії.

Страхові агенти повинні також задавати конкретні питання, що стосуються основної побутовою технікою на інтер’єр будинку, і хочете знати, як стара сантехніка і електричні системи, кондиціонування повітря та опалення блоку, техніка і навіть ставити запитання про те, ви є дорогі стільниці або підлоги, таких як граніт або мармур.

Майте на увазі, що в той час як ви придбали будинок за певну ціну, скажімо, $ 100 000, компанія Домовласники Страхування можете виділити платежі для структури з будинку, щоб бути від $ 10 000 до $ 40 000 в порівнянні з нинішньою оцінки та ринкової вартості будинку, для боротьби з інфляцією. Це до вас, щоб вирішити, якщо ви хочете згодні з цими умовами, але пам’ятайте, що ціна на ремонт цих предметів в будинку буде збільшуватися протягом багатьох років, і ви не хочете, щоб їх залишили з не вистачає грошей від страхової компанії, щоб покрити повну заміну вашого будинку в будь-який момент часу.

Якщо ви купили будинок, який незабаром буде відремонтовано або реконструйовані, ви можете піти далі і додати значну кількість цієї частини страхового покриття, таким чином, якщо щось трапиться в процесі модернізації або як тільки будинок реконструйована загальна вартість реконструкції будуть покриті без проблем. Звичайно, ви завжди можете чекати, поки реконструкція не буде завершена, щоб зателефонувати і отримати нові ринкові котирування, але найкраще мати страховий набір на місці до завершення модернізації.

Другим важливим фактором, який слід враховувати при визначенні кількості домовласників покриття необхідна внутрішня вартість товарів у домашніх умовах. Це важке завдання для деяких людей, які не зберегли хороші надходження покупки і, що робить його легким для страхових агентів, щоб запропонувати більш широке охоплення, ніж це необхідно в інтер’єрі відділу товарами.

Перш ніж звернутися за котирування цін, то краще, щоб сісти і спробувати коротко перераховувати великі покупки у вашому будинку, у тому числі меблів, побутової техніки, і електроніки. Багато основні плани покриття інтер’єру не покривають певні електроніки, таких як комп’ютерні системи або ноутбуки, так що не забудьте запитати про ноутбуці чи комп’ютері покриття, якщо це деталь у вас є у вашому домі. Крім того, деякі страхові поліси покриє ювелірні вироби, але інші будуть вимагати окремого “спеціальні” Інтер’єр домовласників політики, хоча це на додавання тільки коштувало б близько $ 30 – $ 80 в рік для більшості власників ювелірних виробів.

Остаточне рішення за скільки покриття, необхідне має бути місця. Вкрай важливо враховувати чи вам потрібна урагану страхування, страхування від повені, вітру та страхування град, або навіть торнадо страхування.

Майте на увазі, що навіть якщо ви живете в зоні урагану, ви можете також необхідно придбати окрему повінь або вітру страхування, у разі, якщо ваш будинок або повені вікна задути від шторму. Те ж саме стосується страхування торнадо або землетрус, як ви можете бути зобов’язані мати окремі зручності додані в політиці для відшкодування збитку, вітру або навіть повені.