домовласників страхування котирування

Що більш за все подобається у вашому будинку – яскравий, наповненого сонцем кухні, блискучі дерев’яні підлоги або зручні спальні?

Чи це той факт, що ваш будинок, ймовірно, становить, може бути, велика частина – від загальної чистої вартості?

У будь-якому випадку, ви повинні захистити те, що у вас є, використовуючи страховка домовласника.

Хоча надходили повідомлення кілька років тому більш високих цін і обмеженої доступності для домовласників страхування, ринок відкрив знову ж, за Дж. Роберт Хантер, директор зі страхування Американської федерації споживачів. Премії будуть рости не більше ніж на рівень інфляції цього року, сказав він.

“Ринок залишається конкурентною, де покупці домовласників страхування може бути виборчим”, сказав Маршалл Мак-Найт, представник державного департаменту банківського і страхового.

Ось кілька способів заощадити на страхування житла:

Магазин навколо. Хоча багато домовласників вважають, що всі страхові компанії стягують ж, це дорога помилка. Використання послуг, таких як наша, щоб порівняти швидкість цитати з різних компаній, якщо вашій області. Щоб почати роботу, просто використовуйте форму справа.

“Ви можете перейти від однієї компанії до іншої і платити в два рази більше”, сказав Хантер.

І не просто викликати агента і чекати, що він робити покупки для Вас, Хантер порадив, бо агенти не уявляють всі компанії, а не могли б отримати найкраще справу.

Забезпечити для “відновна вартість”, а не “Реальна вартість”. Зрештою, якщо ваші речі будуть знищені, ви хочете, щоб страхової компанії, щоб відправити вам достатньо, щоб купити новий диван – або ви хочете за 50 $ для перевірки фактичної вартості вашого 11-річного дивані?

Переконайтеся, що ви забезпечені хоча б на 80 відсотків вартість заміни вашого будинку. Якщо це не так, це може зашкодити вам, навіть якщо ваш будинок не повинні бути повністю замінені.

Припустимо, що ваш будинок буде коштувати $ 200 000, щоб замінити, і ви застраховані всього за $ 100 000, половина з відновної вартості. Якщо у вас є $ 10000 втрату, ви отримаєте тільки половину цієї суми, або $ 5000.

Звичайно, знаючи, скільки це буде коштувати, щоб замінити ваш будинок не завжди легко. Наприклад, я знаю, скільки я заплатив за свій будинок, і скільки я міг би продати його за, але я не маю поняття, як, скільки це буде коштувати щоб відновити, якщо він згорів.

Державний департамент з питань банківського та страхового та Страховий рада Нью-Джерсі рекомендує домовласникам в цій ситуації повинні проконсультуватися зі своїм страховиком, який зможе оцінити вартість відновлення залежно від розміру і розташування будинку.

Подумайте двічі перед викликом вашої страхової компанії з невеликою сумою для незначного пошкодження будинку. Там були повідомлення про домовласникам, яким загрожує набагато вищі страхові внески після здачі тільки в двох претензій. Так що, якщо це втрата ви можете впоратися, піклуватися про його самостійно.

І в тому ж дусі, розглянемо більш високою франшизи.

“Якщо ви не збираєтеся подати невеликі претензії, то немає сенсу платити премію які будуть розглянуті в сумі, яку ви б не подати на”, сказав Хантер.

“Кожен долар, ви даєте в страхову компанію, в середньому ви отримаєте тільки 60 центів назад”, сказав Хантер. Решта йде в прибуток страхової компанії і накладні витрати. Так що якщо ви можете застрахувати себе за менші втрати, ви повинні.

Близько 20 років тому, мисливець підняв | франшиз і на його автомобілі і | політика додому, накренився і зекономлені гроші на премії на спеціальний рахунок. Протягом багатьох років, він використовував, що рахунки на оплату за ціною близько $ 2000 до $ 3000 в втрати, в основному пов’язаних з виробництвом автомобілів. Він до цих пір $ 4000 – гроші, що страхова компанія |, можливо, були.

“В даний час більшість страхових компаній рекомендують франшиза не менше $ 500. Якщо ви можете дозволити собі підняти ваші франшизи до $ 1000, ви можете заощадити до 25 відсотків”, відповідно до страхового інформаційного інституту промислової групи.

Переконайтеся, що ваш будинок страховий поліс включає в себе досить страхування відповідальності, у разі, якщо хтось поранений на вашу власність.

Подумайте про купівлю вашого будинку і авто страхові поліси з того ж страховика. Деякі компанії займе від 5 до 15 відсотків від вашої премії, якщо ви купуєте два або більше політики від них.

Ви можете отримати знижки, якщо ви встановите детектори диму, ригеля замків або охоронної сигналізації.

Тримайте вашу кредитну історію чистою. Страхові компанії все частіше перевірки кредитних звітів встановлювати свої тарифи.