домовласників страхування котирування порад для отримання найкращих

Як тільки Ви знайшли будинок, який ви хотіли б купити і почали процес закриття на будинок, вам потрібно почати пошуки політики домовласників страхування, який відповідає вашим потребам і вашому бюджету.

Залежно від частини країни ви плануєте жити в, розмір будинку купуються, і кількість крадіжок майна схильні всередині, страхування котирування цін може сильно варіюватися. Але більшість котирування цін від приватної страхової компанії буде падати від $ 300 до $ 1500 на рік.

Сподіваємося, що Ви працюєте з корисним ріелтора, який вже повідомив вам про важливість магазинах навколо для домовласників страхування котирування цін до прийняття рішення про покриття план, який підходить саме вам.

Якщо ріелтор не сказав вам уже, то краще зателефонувати щонайменше три різних страхових компаній, щоб отримати котирування цін для вашого будинку. Ви, можливо, вже в страховій компанії на увазі, можливо, один, який обробляє ваші батьки страхові потреби або той, який вже обробляє ваш автомобіль або страхування життя.

Якщо у Вас ще немає страхової компанії, то не бійтеся просто пошук в Інтернеті або через телефонну книгу для страхових компаній. Ви також можете розпізнає імена від реклами. Не соромтеся використовувати ці імена в якості відправної точки, щоб обговорити ціну.

Який би страхові компанії ви вирішили почати пошук з, переконайтеся, що ви отримаєте принаймні три різних котирування цін від трьох різних агентств, перш ніж зупинитися на кращу цитату для вашого будинку.

Перед початком виклику страхових агентств відносно цінова пропозиція, то краще купувати жорсткі знання про будинок ви купуєте. Це включає в себе поточний оцінці вартості будинку або від оцінки перед будинком був виставлений на продаж.

Ви також хочете мати список розмірів будинку і зручності в будинку, наприклад, площа кожного номера та будь-які спеціальні підлоги, стільниці або архітектурний дизайн, який додає до вартості будинку.

Крім того, перш ніж почати роботу є список речей, які додадуть цінності для дому, такі як побутова техніка, меблі, ювелірні вироби і будь-якого великого твори мистецтва або колекціонерів. Маючи всю цю інформацію готові може прискорити швидкість процесу цитати.

З появою нових технологій і комп’ютерів, багато великі страхові компанії дому почали розміщення інформації для швидкої швидкістю 10-15 хвилин котирування онлайн. Це звільняє вас від того, щоб поговорити з представником по телефону, який, можливо, намагається умовити вас на страховку, яка вам не потрібна.

Багато з цих веб-сайтів також надають інформацію, яка пояснює різні види страхування, так що ви можете відчувати себе вільно сидіти і читати над інформацією, не відчуваючи себе, як ніби ви задає занадто багато питань.

Деякі з великих страхових компаній, у яких є інформація доступна в Інтернеті, а також швидку швидкість котирування для домовласників страхування включають Allstate, радгосп, Liberty Mutual, і компанії Мандрівники страхування. Є, звичайно, кілька інших страхових компаній доступні в Інтернеті, так що буде потрібно час, щоб дослідити ці компанії, якщо у вас є доступ до комп’ютера та Інтернету.

Якщо ви пробували кілька страхових компаній і як і раніше не влаштовує у випадку з котируваннями пропонуються, спробуйте переключитися на деталі плану. Перед блокуванням себе в страховому тарифі ви незадоволені, попросіть про зміну франшиза, покриття витрат або навіть страхування цивільної відповідальності.

Це дійсно особиста перевага щодо того, скільки страхування є досить страхування для вашої родини, так що майте на увазі, що якщо ви відчуваєте, що не можете дозволити собі котирування цін, пропонованих, Є способи, щоб зробити платежі більш керованим.

Один з кращих способів управління щорічної виплати страхового домовласників просто збільшити франшизу, або суму домовласник заплатить перед страховою компанією кроки і починає платити за збитки або втрату. Більшість страхових компаній вимагають мінімальної франшизою або $ 250 або $ 500, але покупець може легко змінитися, що франшизи до $ 750 або $ 1000 для зменшення щорічних виплат.

Якщо це все ще не працює в наданні вам справедливою котирування, кажуть страховому агенту і попросити варіантів, що стосуються зниження швидкості. Якщо ви дасте їм приблизна цифра скільки страхування ви можете дозволити собі на рік, найчастіше вони будуть працювати, щоб допомогти вам досягти цих цифр.

Можна навіть розглянути питання про включення функції безпеки або пожежної безпеки в будинку, якщо це страхова компанія пропонує знижку на ці функції. Хоча це може коштувати трохи грошей зі своєї кишені, щоб додати ці функції, це заощадить ваші страхові внески в довгостроковій перспективі.