домовласників страхування дисконтування кращих методів їх знаходження

Там немає шляху навколо нужденних домовласників страхування, якщо ви збираєтеся стати на шляху купівлі будинку. Залежно від розміру будинку, домовласники страхування може коштувати всього лише $ 400 на рік на цілих $ 2000 на рік, якщо не більше, в деяких частинах країни. Кількість домовласників страхування ви отримаєте, буде також визначатися значенням властивості внутрішньої, у тому числі на утримання ремоделювання на дому, а також чи є ваша політика буде включати в себе дорогу електроніку і ювелірні вироби.

Як тільки ви визначили, який тип політики ви хотіли б реалізувати, ви можете почати обговорення щорічних та щомісячних витрат зі страховими агентами. Єдине, що слід мати на увазі, ви шукаєте домовласників страхування є те, що ставки не будуть змінюватися, що багато чого між кожної компанії, але є невеликі способи економії кількох доларів до кількох сотень доларів, просто знайти деякі домовласники страхових знижок , які доступні.

Один з найпростіших способів отримати знижку на страхування домовласників є встановлення системи домашньої безпеки, і не тип, який гавкає і гарчить. Багато страхових компаній насправді в парі з безпекою компанії, як ADT або Брінк і дасть вам знижку за використання цього страхової компанії і, що охоронне підприємство, а також.

Навіть якщо Ви отримаєте домовласників страхування і вирішили повернутися пізніше і встановити системи безпеки, не забудьте повернутися і викликати ваш домовласників страхування компанії, як тільки система буде встановлена, так що ви можете отримати знижку на страхування. Подальші знижки можуть бути надані для датчиків руху або навіть для камер відеоспостереження встановлені на дому.

Ще один чудовий спосіб отримати невелику знижку на страхування домовласників через вогонь і детектори чадного газу та протипожежні двері, цегла і навіть стін. Пам’ятайте, що не всі компанії будуть пропонувати такий же знижка на вогнестійкість і протипожежного захисту, так що краще, щоб зробити дослідження про те, скільки з знижку можна отримати, перш ніж поринути в про реконструкцію всього будинку на вогнестійкість.

Йти в ногу з новою технікою є ще одним прекрасним способом допомогти отримати знижку домовласників страхування. Старі прилади більш схильні до розвитку поганих електричних з’єднань, які можуть зробити вдома сприйнятливі до вогню.

Перше місце, щоб почати оновлення техніки на кухні, тому що кухні знаходяться на вершині списку місць, де починаються пожежі. Багато інших страхові компанії пропонують знижки для нових сантехнічних та електротехнічних систем, або просто для дому, який менш ніж за десять років в цілому.

Хоча деякі домовласники не готові розглянути більш високий страховий франшизи, або ціну їм доведеться заплатити до страхування почне платити за шкоду або збитки, просячи котирування цін з більш високі франшизи є відмінним способом, щоб отримати знижку на страхування.

Більшість компаній домовласників страхування починають з мінімальним депозитом $ 250 до $ 500 доларів, але спробуйте підняти франшизу на $ 250 і подивитися, скільки це заощадить вам на рік. Часто, це може зробити різниця майже в $ 100 – $ 150 на рік на загальний рахунок страхування.

Пам’ятайте, однак, що якщо ви виберете цей шлях, ви можете в кінцевому підсумку платити більше, ніж $ 150, що економія на рік, якщо щось трапиться з вашим будинком, і ви повинні сплачувати вищі франшизи. Просто вага негативів і позитивів і вирішити, якщо вище франшиза є правильним для вас.

Остаточний вірний шлях, щоб отримувати допомогу Домовласники Страхування належати до клубу або певної групи. Це може просто означати, перебуваючи в “65 і старше” клубу та отримання знижки старший громадян, або це може також означати, вже будучи членом банку, в якому ви хочете придбати домовласників страхування. Деякі страхові компанії також дають знижку, якщо ви плануєте мати обидва ваші страхування автомобіля і домовласників з цією компанією.

Перш ніж зупинитися на першому наборі номера кинуті на вас в страховій компанії, не забудьте запитати про ці знижки і зробити ваші активи працювати на Вас при купівлі страхування домовласників.