домовласників страхування виборі покриття суми

Домовласники Страхування була створена, щоб захистити домовласників у разі стихійних лих, що загрожують їх будинки і майно, таких як пожежа або крадіжки. Хоча ці події є випадки, що більшість людей навіть не хочете, щоб розглянути з ними відбувається, справа в тому, що вони відбуваються часто по всій країні, і вони повинні бути належним чином підготовлені. Страховка домовласника це кращий спосіб гарантувати, що ви захищені від непередбачених пошкоджень вашого будинку. Якщо велика катастрофа відбувається, ви будете дуже раді, що Ви вирішили застрахувати свої інвестиції.

Коли ви вирішите придбати страховку домовласника, страхова компанія буде вирішити, скільки грошей буде виділено до вас у страховий поліс вашого домовласника. Сума залежатиме від вартості вашого будинку. Часто домовласники не розуміють, чому охоплення кількості закріплених за ними, менше, ніж ціна, яку вони заплатили за свої будинки при покупці. Це тому, що ціна, яку ви придбали для будинку заснована на загальній вартості будинку, земля, його місцезнаходження, і ряд інших речей. Ваш домовласників страхування поширюється тільки на структуру будинку сама, так як земля не вважається пошкодження у разі пошкодження вашого будинку покриваються страховим полісом (зверніть увагу: у страховому США домовласники не поширюється землетрусу).

Є кілька вимог для тих, хто бажає отримати страховку домовласника. Для того, щоб претендувати на страховий поліс домовласника, ви повинні бути власником будинку ви страхуванні, а також жити в ньому. Якщо ви є власником будинку та здачі його в оренду, ви не будете мати право на страховку домовласника. Якщо ви орендуєте будинок, ви будете мати право на орендаря страхування, але не страховка домовласника. Коли по магазинах навколо для страхового поліса право домовласника для вас, ви побачите, що існує цілий ряд видів страхування домовласників, залежно від того, що ви хотіли б, щоб покрити. Житлові покриття охоплює ваш будинок і всі підключені до нього областях житлових, що ви не живете, наприклад, ваш гараж.

Покриття для Інші структури буде охоплювати всі оселі на вашу власність від великих одиниць зберігання в гаражах гостей будинку. Інші структури також можуть бути визначені як басейни, гарячі ванни, палуби, внутрішні дворики та інших споруд на вашій землі. Особиста страхування майна охоплює вміст вашого будинку. З особистого страхування майна не тільки ваш будинок відображені у вашому страховому полісі, але все Ваше майно перебуває в межах будинку, які можуть бути вкрадені або пошкоджені в разі стихійного лиха, а також відображає. Якщо у вас є ряд дорогих речей у вашому будинку, це, ймовірно, дуже хороша інвестиція для вас, оскільки вам доведеться ряд великих інвестицій ризику у випадку злому, пожежі або інших непередбачених подій. Неможливість використання покриття має життєво важливе значення, якщо ваш будинок залишається пошкоджені так сильно, що ви більше не можете жити в ньому. У разі стихійного лиха, яке залишає вас без будинку, щоб жити в, цей вид страхування домовласників виділить вам певну суму грошей, щоб покрити рахунки за проживання в готелі, харчування в ресторанах і т.д.

Ясно, що існує цілий ряд варіантів для тих, хто хоче інвестувати в страховка домовласника залежно від того, що вони хотіли б застрахувати і скільки грошей вони хочуть витратити на страховий поліс домовласника. Незалежно від того, в якій області країни ви живете і скільки ви будинку і його утримання вартість, страховка домовласника дійсно необхідність для тих, хто володіє будинком. У разі страхування великої домовласника катастрофи може бути вашим єдиним витонченістю економії для запобігання вас від втрати основної суми грошей і майна. Якщо у вас власний будинок і не мають страховки домовласника увійти в контакт з страховою компанією якомога швидше, щоб переконатися, немислимо не трапиться з вами. Якщо ви ніколи не інвестували в страховка домовласника і раніше, більшість місцевих страхових агентств буде радий мати агента сісти з вами і вас через логістику страховка домовласника. Це буде одна інвестиція ви, безумовно, буде радий, що ви зробили.