домовласники під загрозою

Домовласники стикаються подвійну загрозу протягом найближчих декількох місяців, який може послужити підставою для сумнівів будь дійсний страховий поліс будинку.

Тільки минулого тижня домовласники були попереджені про ризики через повінь у Великобританії наступні цифри уряду.

Понад 10 мільйонів людей у ​​Великобританії було виявлено, жити в обителі яких існує серйозна небезпека затоплення. Це може вплинути будь-яка політика страхування житла, яка є активною. Національний цифри ризиком повеней Оцінка показали, що близько п’яти тисяч будинків в даний час під загрозою.

Це число різко зросла у зв’язку із змінами у навколишньому середовищі, в результаті чого важкі опади, з лондонцями особливому ризику через гладкий характер прилеглих земель.

Прийняття на себе відповідальності

Симон Чорний, голова картування повеней у Норвічі Союз сказав: “Це дійсно про особисту відповідальність за своє майно».

Він додав: “Якби я жив в області високого ризику, я буду робити якомога більше скоротити свій страх і ризик і я завжди, коли це рух, подивіться, якщо будинок знаходиться під загрозою затоплення.».

Домовласники були попереджені про кращих способів захистити свої будинки в певні періоди, коли рясні зливи, більш імовірно. Власники були рекомендується дотримуватися свої власні будинки, коли йде дощ відстежувати, куди калюжі брехати і також визнають потенційні небезпечні зони, такі як підвали.

Домовласники також були дані рекомендації про те, як не стати статистики в інші можливі підводні камені. Компанія страхування житла, Галіфакс порадили своїм клієнтам вжити рішучих заходів, щоб допомогти їм уникнути необхідності внесення будь-яких майбутніх претензій осідання.

Асоціація британських страховиків опублікували попередження після введення в експлуатацію доповідь, в якій показав, що галузь нарахували більше 144 000 осідання претензій протягом останніх чотирьох років у загальній складності £ 825 мільйонів.

Хоча це проблема, яку досить важко запобігти, домовласники було рекомендовано вжити всіх необхідних заходів обережності.

Prevenstion краще, ніж лікування

Ніл керлінгу, структурні менеджер претензій в Галіфаксі страхування житла, сказав: “Домовласники не винні осідання як вони не викликають його на ціль, однак, більшість людей не в змозі вжити заходів, щоб запобігти осідання від випадків, якщо вони роблять. так, вони не тільки знизить витрати на відшкодування збитку, але і незручності і занепокоєння, пов’язані з осіданням ».

Пан Керлінг додав: «Осідання зазвичай відбувається у великих районах Великобританії розташовані на основі глини грунтах, часто сухий, повторно гідратів, а потім скорочуватися, що в свою чергу викликає структурні пошкодження будівель.

Коли люди бачать, тріщини на грунті в своїх садах, це не сама глина, яка викликає проблему, а, скоріше, ті дерева, які смокчуть воду з глини і, таким чином, привести до осідання. Домовласники повинні негайно інформувати їх страхові компанії і вжити заходів, якщо вони помічають тріщин на стінах, які починаються з вікна кути або дверей. ”

Будинки, які залишаються в небезпеці від повені і осідання як і раніше в стані забезпечити конкурентні котирування комплексного страхування будинку однако.

На загальну думку, що страхова галузь буде боротися, щоб забезпечити тих, повені в чутливих областях у зв’язку з нинішнім кліматом, але нова угода між урядом та Асоціація британських страховиків, яка представляє 94 відсотків страховиків Великобританії, було встановлено, що Кришка і раніше досяжна мета.

Угода означає, що страховики будуть продовжувати пропонувати кришку, забезпечуючи уряд інвестує в оборону, підтягує правилами планування і збільшує усвідомлення того, що домовласники можуть зробити. Уряд вже випустила легкий доступ Карта інформування домовласників з областей, які піддаються найбільшому ризику.