домовласники Автострахування – ваші п’ять незвичайних речей подумати про те,

Домовласники авто страхування може бути дорогим, але критичний. Ціни за страхової компанії в значній мірі відрізняються від компанії до компанії, тому він буде платити враховувати час і енергію, щоб ходити по магазинах навколо, щоб знайти найбільшу цінність для вашого долара страхового покриття. Є багато речей, які ви хочете взяти до уваги при купівлі страхового покриття для дому разом з автомобілем у стані кілька не надто загальні фактори, якщо ви опинитеся розмірковував про купівлю цих типів істотним і також зажадав страхування.
Домовласники Страхування рідко покриває збитків від повеней. У більшості випадків, власники нерухомості повинні купити страхування від повеней для захисту від пошкоджень, викликаних повінню. Будь ласка, зв’яжіться з вашим страховим агентом у разі, якщо у вас є питання про те, ваші нинішні власники поліс покриває збиток від повені.
У випадку, якщо автомобіль пошкоджений через повені, це буде, ймовірно, потрапляє під дію страхування. Багато стихійні лиха покриті для вас автомобільного страхування, але не ваші власників будинку. Ваш страховий агент або ваші умови страхування дасть вам знати.
Для Вашого авто і домовласників, подивіться на вашу політику, щоб речі покриті для тих, хто живе у вашій власності. Незалежно від того, ви могли б бути парою, або мають внутрішні відносини, забезпечити кожному з ваших імен на ділі політики, іпотечні, автомобільні і власників. Якщо ви орендуєте простір всередині вашої власності для додаткових індивідуальних, переконайтеся, що людина має своє власне страхування орендарів, щоб покрити будь-які втрати. Якщо ви дозволили людині зайняти ваш корабель, ваші Страхова сума повинна щось відбувається з вашим автомобілем разом, як це особа має ліцензію.
Власники будинків і страхування автомобіля потрібно не тільки отримати іпотечний поряд з кредиту на купівлю автомобіля, але і робить звук фінансовий сенс для покриття цих цінних активів. Це важливо, що ви просто взяти час, щоб прочитати шляхом страхових полісів, щоб зрозуміти те, що покриває, а що, якщо такі є, охоплення хоче бути додані.
Єдиний раз, коли політики домовласників страхування повинен бути залучений з пошкодженням власності чужого, якщо є відповідальність учасників. Що, якщо дерево було гнилим або схиляється і дійсно повинні були бути вилучені або обрізані до нанесеного збитку. Навіть у цьому випадку пошкоджені страхування властивостей політики зазвичай платять за збиток своїх клієнтів, а потім намагатися повернути свої гроші від страхової компанії дерева власників. З автомобіля, ви також відповідальність за аварію. Припустимо, що ваш автомобіль ролей вниз пагорба пов’язано з тим, час перерв видавали, ви могли б бути як і раніше несе відповідальність навіть у разі, якщо ви не були в автомобілі.
Всякий раз, коли ви подаєте заяву на власників або страхування автомобіля, ви будете представляти велику інформацію. Страховий бізнес буде запитати вас про вашу нинішньої професії і трудовий стаж, сімейний стан, попередні адреси та дату народження і номер соціального страхування. Страховик перевірити кримінальні, кредитні, страхові історії, щоб побачити, якщо ви “хороший ризик.” Страхового бізнесу також будуть дивитися на ваші втрати історії, щоб побачити, які види страхування резиденції стверджує, що ви зробили в минулому.
Вище інформація охоплює деякі з речей, які ви повинні думати про те, коли купувати страховку для вашого проживання та автомобіля, який ви, можливо, думав про саме перед. Отримання найбільш ефективні ціни для Вашого автомобіля страхування домовласників, ймовірно, буде можливо, якщо ви тримаєте вище в шахті при отриманні нової котирування страхування.