домовласникам страхову компанію як вибрати один

Це майже неминуче, що при купівлі нового будинку домовласник повинен буде також придбати поліс страхування житла. Багато компаній іпотечного які надання іпотечного кредиту буде вимагати, щоб докази страховий поліс домовласників буде показана перед закриттям на будинок. Це гарантує, що їх інвестиції в цей будинок безпечним у разі пошкодження або знищення.

Є переважна кількість компаній домовласників страхування на вибір, що робить його важко визначити, що є правильним для Вас і Вашого будинку. Багато іпотечні компанії запропонують компанії домовласників страхування, що вони працюють в поєднанні з, але це не означає, що потрібно використовувати цю страхову компанію, щоб покрити ваші потреби страхування житла.

Перш ніж стрибати і прийнявши першу цитату, яка приходить разом, то краще дзвонити з приводу до декількох різних страхових компаній і подивитися, який план покриття є правильним для Вас, так як різні компанії будуть пропонувати різні плани та різноманітні знижки.

Перше, що ви повинні запитати про яких при визначенні страхової компанії, щоб використовувати чи вони пропонують спеціальні знижки. Залежно від компанії ви можете знайти знижки від вогнестійкі, знижки системи безпеки, щоб пенсіонер або подвійний знижки страхування.

Подвійна знижка страхування зазвичай означає, що ви отримаєте знижку від компанії, якщо у вас є більше одного виду страхування через них, так що перевірити з вашої поточної страхової компанії автомобіль, щоб побачити, якщо вони пропонують спеціальні ціни для постійних клієнтів.

Майте на увазі, що таким же чином, як і кредитори дивлячись на вашу попередню кредитну історію, страхові агенти будуть дивитися на вашу кредитну історію, а також ваші минулі історії страхування. Для тих, хто може мати високий страховий історією автокатастрофі або для тих, які мають погану кредитну історію, це може означати більш високі страхові внески в довгостроковій перспективі.

Страхові компанії приймають ставку на вас, і, хоча вони припускають, що вони можуть мати, щоб допомогти замінити щось у вашому будинку по шляху, якщо ви вже «високого ризику» клієнта, це означає, що ви повинні платити за ці ризики, тому що це , швидше за все, їх послуги будуть необхідні раніше, ніж пізніше.

Більшість основних політик Домовласники страховка покриває будинку в загальній відновної вартості, а також володіння будинком в загальній відновної вартості. Через це, страхові агенти будуть питати в глибину питання про будинок ви збираєтеся придбати, такі як квадратні метри, віку техніка, кондиціонер і опалення одиниць, вік сантехніка та електричні системи, і навіть стиль підлог, столів і шаф.

Хоча ви, можливо, захочете, щоб спробувати заощадити гроші, прибріхує про вік системи водопроводу і стиль стільниці, пам’ятайте, що ви будете отримувати тільки витрати на заміну за те, що ви сказали в страховій компанії, тому дуже важливо, щоб бути точним і правдивим, наскільки можливо.

Багато страхових компаній будуть включати в цитаті спеціальних небезпек потреб, таких, як страхування повінь, ураган або землетрус. Тим не менше, якщо ви знаєте, ви живете в області високого ризику для будь-якої з цих небезпек зокрема те краще запитати, якщо ті, здійснюється в рамках основної політики. Ви не хочете, щоб почати роботу на страховому полісі і розумію, що ви не повністю покриті.

Те ж саме можна сказати і про спеціальні володінь, як комп’ютерне обладнання та ювелірні вироби або хутра. Часто окремі політики чи пункт в політиці необхідно застрахувати майно спеціального для їх повної відновної вартості, так що не забудьте попросити страхову компанію про ці елементи.

В цілому дуже важливо знайти компанію, страхування житла, що є надійним, має авторитетних ім’я і був у бізнесі протягом тривалого часу. Це може означати, просити друзів або членів сім’ї, які є поточними домовласників, які вони використовують для їх страхування житла, або навіть пошук Оцінки кращих компаній домовласників страхування.

Пам’ятайте, що у них буде велика частина ваших фінансових інвестицій і всередині володінь в руках, тому важливо, що ви відчуваєте себе впевнено в політиці і компанії, яку ви оберете.