домашній інвентар важливих порад, як зробити один

Кожен будинок потребує домашній інвентар оновлюється принаймні раз на рік. Домовласники, які живуть в районах, постраждалих від урагану, як Флорида, прибережні райони штату Алабама і Луїзіана і Техас використовуються для воєдино домашній інвентар на регулярній основі, але для тих домовласників, які живуть на Середньому Заході чи в регіонах країни, не сезон ураганів буяють , вони можуть думати, що немає ніякої необхідності в домашній інвентар. Це просто не той випадок!

Незалежно від того, в якій частині країни ви живете, домашній інвентар це повинно бути, тому що пожежі, повені і торнадо вітру або збитку, а також крадіжки або втрачене майно може трапитися з кожним у будь-який момент. Не маючи інвентаризацію вашого будинку може зробити процес роботи зі страховими агентами абсолютним кошмаром, особливо якщо ви намагаєтеся візуалізувати з пам’яті все, що було втрачено, пошкодження або крадіжки у вашому будинку, виступаючи перед страховим агентом по телефону. Кращий вибір для переконавшись, що ваші побутові товари замінюються повною мірою, необхідно продовжувати деякий тип домашнього інвентарю, щоб допомогти краще замінити ці елементи.

Є кілька різних способів інвентаризації речі в будинку. Звичайно, одна з найпростіших способів товарно-матеріальних цінностей, щоб отримати блокнот і ручку і ходити з кімнати в кімнату записувати все, що б або мають бути замінені у разі пошкодження або втрати. Інвентаризація товарів таким чином, може зайняти багато часу, але дозволяє за все в кімнаті, щоб пройти обстеження і наближені значення не визначені, які повинні бути включені в описі. Наступним кроком в порівнянні з ручкою і папером було б написати домашній інвентар в електронній таблиці Microsoft Excel або просто в файл Microsoft Word.

Якщо кошти доступні для більш привіт технологій версій інвентаризації вироби для дому, це, мабуть, найкращий варіант. Просто поверніть дати і часу на 35 мм або цифрову камеру і йти з кімнати в кімнату зйомці кожного номера, маркування фотографій з пунктом інформацію, як тільки фотографії були розроблені.

Багато домовласники також використовувати відеокамеру, щоб піти навколо будинку запису, що кожен номер схожий на певний час і дату. Це відмінний спосіб отримати живу постріл дії того, що істотні статті виглядати зараз і може бути легко переданий страхової компанії.

Кілька порад, щоб мати на увазі при створенні інвентаризації, щоб завжди зберігати квитанції для великих покупок і зберігати їх з домашнього інвентарю. Чим більше ви можете оцінити для компанії Домовласники Страхування вартість і дату пункт був оплачений, тим більше ймовірність, що ціна близько вартість буде повернуто для погашення заборгованості. Якщо це можливо, це також краще записати, де пункт був придбаний в, номер моделі і ім’я виробника.

Крім того, важливо, щоб завжди зверніть увагу на дату і час на інвентаризацію, і саме тому використанням фото-або відеокамери це відмінна ідея. Хоча компанія домовласників страхування повинна бути на боці страхувальника, вони будуть оцінки витрат на мінімальному рівні, щоб врятувати себе гроші. Так і бути розумним про домашній інвентар, так що деталі будуть замінені на повну вартість та своєчасно.

Пам’ятайте, що немає необхідності товарно-матеріальних цінностей, які не будуть пропущені, якщо вони втрачені або пошкоджені, наприклад, в м’якій обкладинці роману або $ 10 пари тригерів, але якщо ви книгу колекціонер, який має велику колекцію старовинних книг або взуття колекціонер, який має сотні доларів, взуття, не забудьте провести інвентаризацію цих пунктів.

Звичайно, великі предмети, як меблі, твори мистецтва, техніки, електроніки, великий спортивний інвентар, а також великий відкритий обладнання повинно бути абсолютно інвентаризацію. Це, ймовірно, розумно також інвентаризації або принаймні фотографії одягу, домашнього інтер’єру, набори інструментів, посуд, і навіть тренування обладнання, але головне правило полягає в тому, щоб дізнатися вартість вашої особистої власністю, щоб визначити, чи варто додати, до списку інвентаризацію будинку.

Після будинку інвентаризації створюється він повинен бути поміщений де-небудь крім будинку. Це може зберігатися при члена сім’ї або будинку сусіда, хоча найбезпечніше місце для опису будинок знаходиться в сейф або пожеж і повеней докази безпеки коробці.