додаткові послуги для вашого поліса страхування життя

Більшість людей вважають, що поліс страхування життя є чітким і зрозумілим. Ви платите щомісячні внески, а потім ти помреш, і зазначеної суми частина грошей виплачується ваших підопічних. Є, однак, і інші аспекти та вимірювання в політику, що ви не можете знати. Деякі з них ви, можливо, включені в політику, в той час як інші, ви могли б додати до вашої політики. Часто є додаткові доповнення для вашої політики, що ваш брокер повідомить вам, а тому, що ви просто зосередилася на тому, кришки страхування життя, ви не будете готові слухати або поглинати цю інформацію.

Одним з найбільш важливих додаткові послуги ви можете додати на свій політика похорон кришку рахунок. Це буде виплачувати одноразово відразу після смерті, щоб ваша сім’я, щоб ваш витрат на похорон будуть покриті. Багато людей не розуміють, як дорого похорону може бути, і вартість його може бути болісною додаткове навантаження на ваших близьких у ті важкі часи. Додаткова премія за похорон кришкою буде дуже мінімальним і доступним, і принаймні ви будете мати гарантію, що ваші витрати на похорон покриті. Останнє, що ви хочете, щоб бути фінансовим тягарем на ваші скорботи родині. Похорон кришка виплачені протягом 24 годин після смерті, на відміну від вашої політики одноразову виплату, яка може зайняти трохи більше часу. Це пов’язано з тим, що організації похорону можуть працювати разом гладко. Бенефіціар похорон кришка може відрізнятися від політики бенефіціарів, так як це буде людина, яка організовує твої похорони і буде поводитися з грошима для цієї мети. Бенефіціар на вашій політиці покриття похоронних має бути людина, якій ви довіряєте зможете керувати похорону.

Наступна річ, яку ви можете додати на кришку вашої політики є інвалідність і функціональні покриття знецінення. Важливо дізнатися, чи було це вже включено у ваш охоплення, як часто. Це покриття буде захищати вас у разі вам стати інвалідом, або не в змозі працювати. Зазвичай ви будете просто отримувати одноразову виплату суми на вашій претензії щодо вашої інвалідності, або фізично не в змозі працювати. Це додаткове покриття гарне підтвердження того, що ви будете готові фінансово, якщо щось трапитися, що зупиняє вас від того, щоб працювати. Інвалідності та функціонального охоплення знецінення необхідно, якщо ви є постачальником фінансових у вашому домі.

Деякі компанії зі страхування життя також є спеціальний підрозділ для жінок. Є навіть компанії зі страхування життя, які пристосовують свої послуги виключно для жінок. Деякі з цих компаній буде дитина бонусу, в результаті чого вони будуть платити вам суму грошей при народженні своїх дітей. Якщо ви жінка, то це може бути життєздатним варіантом для вас. Додаткові гроші, безумовно, допоможе, коли є новий дитина навколо!

Деякі страхові компанії є план повернення грошей на їх політику. Це означає, що після закінчення певного конкретного числа років, ви будете отримувати частину вашої політики повернуті. Якщо це входить у вашу політику, обов’язково відстежувати, коли ви через цю виплати.

Нарешті, хороший додатковий бонус на ваш політики є економія вигода, яку можна отримати в деяких компаніях. Це де ви платите додаткові зазначені суми, яка йде в плані інтерес підшипник заощаджень. Це врятувало гроші можуть стати в нагоді для майбутніх дорогого коштує і інші речі, які ви, можливо, буде потрібно його для. Це може йти рука об руку з утворенням плани економії, що деякі поліси страхування життя є. Це де ви внести певну суму грошей кожен місяць у поєднанні з вашою політикою, а гроші лежать в напрямку план заощаджень на навчання своїх дітей.

Найкраще, що можна зробити, це поговорити з вашим страховим брокером, і переконайтеся, що розумієте всі деталі вашої політики. Задавайте питання і отримувати котирування на додаткове покриття ви хочете, так що ви робите усвідомлений вибір.