додаткові переваги комплексного медичного страхування

Приватне медичне (медичне) страхування виявляється в багатьох формах, починаючи з базового діапазону правої політики, аж до найбільш повний планів. Природно, оскільки план ходу від початкового до всеосяжного як темпи і рівень покриття збільшується. Ця стаття покликана викласти додаткові переваги, пов’язані з кришкою всеосяжне покриття по відношенню до самим основним типам планів. Взагалі є три рівні в медичну страховку (стаціонарне, амбулаторне та додаткове покриття), і ці три яруси формують структуру аналізу, проведеного в цій статті.

стаціонарної кришкою

Цей тип покриття платить за медичні витрати на лікування, консультації діагностичні тести і сканування поки необхідності витрачати одну або більше ночей в лікарні. Він призначений для покриття більш серйозних захворювань, а не незначні поверхневі або проблем зі здоров’ям. Стаціонарне вигод входять в стандартну комплектацію для базових і комплексних планів медичного страхування. Єдиним винятком з цього правила є психіатричне лікування, яке, як правило, не поширюється на всіх базових планів і має лише обмежене кришка з комплексних схем.

амбулаторно кришкою

Цей вид допомоги платить за медичні витрати на лікування, консультації діагностичних тестів і сканування, що не вимагають ночівлею в лікарню. Типи умов, що вимагають амбулаторного лікування вважаються незначними, наприклад, для лікування грижі. Попередні консультації, тести і сканує на потенційно серйозної недуги також вважається амбулаторної основі (так як вони не вимагають негайної госпіталізації).

Амбулаторне перевагою є одним з основних районів, де охоплення надаються основних і всеосяжного медичного страхування планує розходяться. Більшість основних планів пропонує обмежений рівень охоплення (зазвичай з кришками розмір допомоги), тоді як все хороше комплексних планів забезпечить розкритий рівень допомоги. Основним виключенням є по відношенню до фізіотерапії, де основні плани або не дають кришці взагалі або обмежений розмір допомоги та всеосяжної політики забезпечують тільки обмежену кількість користі, хоча і з більш високою, ніж для кришки основних планів.

додаткові пільги

Цей вид посібника охоплює альтернативні ліки, зарубіжні кришку, стоматологічний кабінет, батьками проживання та будинки престарілих. Як правило, більшість основних політик діапазону забезпечить обмежена кількість прикриття для розміщення батьків та будинки престарілих, але не прикриття для альтернативної медицини або за кордоном лікування. Деякі страховики будуть включати стоматологічної хірургії в їх плани, але основна більшість страховиків не дають ніякої користі взагалі.

Як і основні плани всеосяжної політики забезпечить розміщення батька та будинки престарілих, але з меншим обмежень. Близько половини комплексних планів покриє всі витрати на стоматологічну хірургію і строгий меншини покриє лікування за кордоном. Основна відмінність між низьким рівнем охоплення та повний планів медичного страхового покриття у рівні допомога, передбачена альтернативної медицини, з колишнім типом політики не пропонуючи ніяких кришки і останній тип політика в цілому або надання кришками або без ковпачка вигоди.

У цілому, як фундаментальних, так і широкий спектр приватних медичних страхових планів забезпечить повне покриття для стаціонарного лікування. Основна відмінність полягає в рівні прикриттям для лікування амбулаторних і додаткові переваги. Загалом, основні плани не буде або надати ніякого покриття або дозволить кришками вигоди, в той час як комплексні плани забезпечить кришками вигоду (з більш високим рівнем кришкою) або повне покриття. Таким чином, хоча основні плани є більш доступними, рівень покриття, за умови набагато менше, ніж це передбачено комплексні плани.