додатковий допомоги до вихідного медичної

Щоб почати будь-яке обговорення Medicare доповненню планів дуже важливо мати чітке уявлення про те, що вони і їх використання та важливості. Щоб мати короткий опис того, що він може сказати, що страхування Medicare доповнення є додатковими страховими полісами, а також початкові плани Medicare, яка допомагає подолати розрив залишені Original Medicare. А як насправді назва Medigap занадто отриманих через це сама природа цих політик додаткове страхування. Це завжди мудрим рішенням піти на Medicare доповненню, коли ви відчуваєте страхування Medicare, так що ви можете використовувати їх, коли є необхідність.

Тепер у тому, що, щоб отримати вступив для доповнення Medicare одного повинні відповідати таким вимогам. Насамперед особи, яка бажає придбати Medicare доповнення потрібно бути зараховані до частини А і В оригінальній Medicare, перш ніж він може піти на Медігеп політики. Крім цього особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. Тим не менш, в цей період не медичне обстеження не потрібно. Але крім відкритої реєстрації видачі страхової компанії також може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати заяву лікуючого лікаря, якщо він відчував необхідності. Але головне, що слід мати на увазі, що ця політика не сумісна з будь-якими іншими формами приватної медичної страховки як, наприклад, план Medicare Advantage. Справді, якщо хтось переходить в план Medicare Advantage або будь-які інші подібні плани, відмінні від оригінальної Medicare він більше не може використовувати переваги Медігеп страхування, якщо він не перемикається назад у вихідне Medicare.

У 1992 році Центри Medicare і Medicaid Services (CMS) мають стандартизовані плани Медігеп на дванадцять різних планів. І кожен з цих Medigap плани пропонують різні комбінації медичної допомоги. Ці дванадцять плани були помічені від А до L, і приватного медичного страхування надаючи компаніям дано дозвіл на продаж і управляти ними. А як відомо, що висвітлення, що вони забезпечують приблизно пропорційно сумі сплаченої премії. Проте, видно, що поточні плани, які в даний час запущений на ринку надає набагато більше майже повне охоплення Medigap ніж старі плани, які мають свої обмеження надання лише мінімальну вигоду.

Однак, хоча ці плани повинні бути продані і управляється приватними медичними страховими компаніями, але все ще вони зобов’язані правилами стандартизації і, отже, жодна компанія не має право принести в будь-яких змінах в стандартних планів Medicare. Тим не менш, це забезпечує бенефіціарам, що вони отримають такі ж переваги, як зазначено у відповідності з правилами стандартизації. Але це також і те, що ставки страхових внесків підлягають варіюються від компанії до компанії.