договорів страхування життя та наслідки

Кожен поліс страхування життя, хоча не існує загальнонаціональної однаковості у формулюванні, міститиме деякі положення, які, в тій чи іншій формі, можна знайти у всіх полісів страхування життя. Вони можуть бути іменовані «Зміст» політики. Є два важливих типу варіанти, доступні для більшості покупців страхових полісів: дивіденди варіанти і варіанти врегулювання. Вони можуть називатися “варіантів політики.” Нарешті, є певні положення, які можуть або не можуть бути прикріплені до договору страхування життя.

На першій сторінці політики, як правило, заява про фактичну страхуванні Угода між компанією і страхувальником. Ім’я одержувача часто йдеться на першій сторінці і політики заявляють, що положення прикріплений є частиною контракту. Сума премії, що підлягає сплаті кожен квартал або кожен рік може бути вказано на титульному аркуші, а також. Сторінка укладає з підписами посадових осіб компанії, які мають право підписувати контракти і страхових документів. Ці посадові особи зазвичай є президент, секретар, і реєстратором. Після цього резюме договору приходять загальні положення політики. Деякі терміни, які слід включати обставин, включаючи самогубство, безперечність, корекція вікових, затримка пункту, віднімання заборгованості, призначення і так далі. Існує багато читати і багато, щоб розглянути. Хоча багато з цих умов і термінів здатися схожими, вкрай важливо бути повністю проінформовані про кожного політика. У кінцевому рахунку, ви хочете, щоб вибрати кращий поліс страхування життя для вас.

Коли мова йде про страхування життя, ренти є істинним страхування. Це страхування від живуть занадто довго, в іншому слова, проти переживши свою здатність забезпечити дохід для нього / сама. В принципі, рента являє собою періодичний платіж, вироблені компанією в обмін на свою отримавши грошову суму, премія, з ануїтетними або з іншого, хто заплатив премію від імені ануїтету.

Є, загалом, три способи покупки ануїтету; по одній премії методом, щорічна премія-методом, або з використанням доходів від поліса страхування життя. Ситуації, в яких людина накопичив значні кошти купити ануїтет з одноразової виплати відбуваються рідше, ніж ті, в яких людина на початку життя вступає на систематичний метод купівлі ануїтету на основі щорічних виплат компанії зі страхування життя. Один з найважливіших варіантів врегулювання, пропоновані більшістю договорів страхування життя є життя доходу. Це часто є кращим рішенням проблеми довічного підтримку бенефіціара. Що стосується дати початку початку посібники, ренти може бути негайною чи відкладеної.

У цілому, зважаючи на кількість часу, ви повинні покласти в читання всі дрібним шрифтом, і як багато різних політик, вам доведеться пройти, щоб знайти правильний вибір, він прагне отримати переважною. Іноді краще піти з простіший варіант, такі як онлайн-страхування життя котирування без медичних оглядів. Деякі страхові компанії в даний час є навіть дозволяючи ви маєте право і зареєструватися протягом декількох хвилин, за умови, що у вас достатньо кредитів. Незалежно від вашого вибору, переконайтеся, що ви знайомі з ним, так як це не жарт, а про ваше життя, і захист ваших близьких.