доведення провини в пішохідній аварії як ви можете захистити ваш позов про відшкодування шкоди

Якщо Ви або улюблений були поранені в пішохідній аварії, ви можете задатися питанням, хто винен. Чи є водій, який скоїв порушення, тому що він мчав або відволікатися? Ви винні, тому що ви не були в помітному ходьби хрест? Є провину поділитися? Що там ще когось винен?

Перед страхова компанія платить за медичні витрати, вони також хочуть знати, хто винен. Причинність інцидент має вирішальне значення при встановленні провини. Загальні причини пригод за участю пішоходів включають в себе:
• відволікатися за кермом
• Необережна їзда
• Водіння під впливом
• Погане обслуговування тротуарі
• Відсутність тротуарів
• дефекти Стоянка
• сміття на тротуарах або на парковках
• Пішохідні неуважність
• Jaywalking

Хто винен?

Залежно від причини, людина винна в аварії пішохідної може бути пішохід, водій транспортного засобу, яке обрушилося на пішохода, або особи або установи, відповідального за тротуар, стоянці або дороги, де сталася аварія.

Коли чужу недбалість викликає або сприяє пішохідних аварії, потерпілий пішохідної може стягнути компенсацію за медичні рахунки, біль і страждання, емоційні травми, інвалідності або каліцтва, пошкодження майна, втраченого заробітку, втратили працездатність та інші витрати, пов’язані з аварією. Для того щоб зібрати ці збитки, жертва повинна мати можливість встановити недбалості або неправильного дії від імені іншої людини. Щоб зробити це, він повинен спочатку показати, що на вини водія або людини була “обов’язок піклуватися”.

«Належну турботу”

Драйвери зобов’язані показати “розумну обачність при цих обставинах.” Це інтерпретується як обов’язку дотримуватися так звані правила дорожнього руху, утримуватися від безвідповідальних або небезпечне водіння, і бути на погляді для пішоходів. Водії мають “спеціальні обов’язки турботи дітям”. Оскільки у дітей підвищений ризик стати жертвами пригод за участю пішоходів, водіїв, як очікується, використовує особливий догляд при русі поблизу шкіл і в місцях, де присутні діти.

Багато парковки і тротуарів власників також є борг перед громадськістю. Вони несуть відповідальність за збереження їх приміщення в стані, який запобігає шкоду державним і для фіксації або розміщення попереджень про будь-яких відомих небезпек.

Для того, щоб довести провину, воно має бути показано, що водій або власник порушив обов’язок догляду за водіння необачно, проїзд на червоне світло, залишаючи непрохідну тротуарі чи будь-яке інше дію або бездіяльність, які викликали травму.

захистити ваші претензії

Хоча ви можете відчувати, що це очевидно, хто винен за травми, страхові компанії не можуть домовитися. Можна навіть бути звинувачений за весь інцидент. Ось деякі прості процедури, щоб слідувати в разі аварії пішохідної для захисту будь-яких майбутніх претензій:
1. Зателефонуйте в поліцію. Наполягайте на тому, звіт про аварію для заповнення.
2. Залишайтеся на місці, поки поліція не потрапити.
3. Якщо це можливо, отримати імена та номери телефонів свідків.
4. Запишіть, що ви пам’ятаєте аварії.
5. Не робити ніяких заяв, для всіх, у тому числі водіїв і страхових агентів.
6. Не підписати мирову угоду, поки ви не говорите з пішохідної адвокат травми аварії, навіть якщо страхова компанія наполягає, що це щедру пропозицію.

Щоб дізнатися більше про захист вашої аварії претензії, замовити безкоштовний екземпляр книги Атланти пішохідної травми адвокат Шейн Сміт “10 помилок, які можуть зруйнувати ваше Грузії Wreck Дело”.