довгострокові допомоги по хвороби

Довгий час, одним з найпривабливіших “пільги” в оголошеннях про вакансії було “особисте страхування хвороби”. Для тих, хто починає роботу з фірмою, яка пропонує це, це помітні вигоди. Коли вона поширюється на сім’ї теж, він може запропонувати велику душевний спокій. Роботодавець переваги щодо їх здібності співробітників, щоб розібратися здоров’ям проблеми швидко і ефективно, з незначним вільного від роботи часу.

Недавнє дослідження показало, що, коли справа доходить до виплати співробітникам на здоров’я фронту, довгострокові допомоги по хвороби був оцінений найпопулярнішим продуктом. У цілому, фінансові переваги дуже набагато більш популярні, ніж із співробітниками більш превентивних заходів, таких як грип вакцинація, членство в тренажерному залі чи фітнес-клубі або консультаційні послуги. У поточному фінансовому кліматі люди більше піклуються про те, як вони будуть керувати, якщо вони були хворі, ніж у вживанні заходів, щоб уникнути цих захворювань.

Був помітна різниця в пріоритетах людей, коли справа дійшла до користі для здоров’я. Молоді працівники були набагато більш імовірно, оцінити переваги субсидованих членство в гімнастиці, спортивних заходів та консультації. Ті, хто в середині 30-х вікових груп та за його межами рейтингом скринінгу здоров’я, приватні медичні страхові плани та охорони здоров’я готівкою в якості основних пріоритетів, в той час як більше 55 в переважній більшості обрали страхування критичних захворювань як найбільш важливий кришку.

Приватне медичне страхування значно дорогими для підприємств, які можуть виникнути фінансові посилили умови самі. Однак, слухаючи, що їх співробітники говорять їм, особливо в молодшій віковій групі, вона продовжує бути хороша інвестиція, яка означає, що їх цінують персонал рідше страждають від хвороб, які заважають їм для роботи.

Існують різні програми медичного страхування для роботодавців. Традиційні приватного медичного страхування означає, що будь-які премії, які виплачуються в страхову компанію зберігаються їх і вклали для оплати претензій у майбутньому. Гроші пішли з компанії, які брали страхування, чи ні формула винаходу.

В якості альтернативи можна платити гроші до фонду, який відноситься до бізнесу. Цей фонд буде доступний для оплати пересічний дешевше лікування і незначних захворювань і травм, працює разом з всеосяжної системи страхування для більш основних проблем охорони здоров’я. Тому премія б бути значно зменшено. Якщо буде встановлено, що члени, як правило, використовують для NHS цих менш серйозних умов або рідко претендують на них, то роботодавці вигоду від економії, які зроблені.

Представник однієї з основних компаній, які управляють програмами медичного фонду заявив, що “витрати на забезпечення медичного страхування часто довгострокові зобов’язання для багатьох підприємств, і вони повинні дивитися на життя вартість полісів, які можуть бути величезними. Будучи прив’язані до спіралі продукт з шляху витрат попереду реальної інфляції не є привабливими для багатьох власників бізнесу і керівників, а також надання приватного медичного страхування для співробітників стали непосильними для багатьох компаній “.

Однак, якщо витрати на надання хорошого якість покриття можна різати, то це допоможе компанії продовжувати надавати для своїх співробітників і показати здорову економію у фінансах їх компанії в той же час. Це мало бути хорошим для всіх зацікавлених сторін.