довгострокового догляду страхування (LTCI) вершники чи ні

Останнє, що вам потрібно від страхової компанії пакет заплутаною брошур і таблиць. Кращі компанії знають, що посилаю вам більше “матеріалу” буде просто додати до вашого відро для сміття, не допомагаючи вам з’ясувати тонкощі LTCi. Це не так складно, як здається, але розуміння мови і процедури Компанії є вирішальне значення для отримання політику, яка відповідає вашим потребам. Щоб спростити цю мову я зібрав у простому англійською мовою, багато хто з основних визначень функцій і додаткових вершників політики LTCi.

LTCI основами
Довгостроковий догляд страхування, програму страхування, яка платить за рахунками, коли вам потрібно розширеної допомоги у вашому будинку, за сприяння життю або будинок престарілих, складається з основного покриття і функції плюс вершників. Базове покриття являє собою максимальну суму долар на день, раз кількість днів покриття, для яких ваша компанія буде платити за медичну допомогу. Вона включає в себе ліквідацію періоду, який є просто кількість днів, що вам доведеться платити за медичну допомогу. Базове покриття повинне включати будинки пристарілих і допомогу життя поряд з можливістю отримання догляду у вашому власному домі.

Особливості LTCi
Особливості переваги, які входять в комплект поставки основного покриття. Функція-за винятком будинку-ні додає до вашої вартістю не бере нічого з ваших “горщик з грошима.” Наступні переваги повинні бути включені в вашу політику, як чорт, а не вершників. Ви могли б заплатити кілька доларів більше, але це буде коштувати вартості, коли вам потрібно піклуватися.

Головна охорони здоров’я на 50% або 100%. HHC єдина риса, яка повинна додати вартість вашої політики.
Допомога у своїй повсякденній діяльності, різні методи лікування, кваліфікований догляд за хворими, допомога з дому допомоги в галузі охорони здоров’я або медичного соціального працівника
побутові послуги
Відмова від премії / чоловіка знижкою
Відновлення переваги
Дорослий дитячий сад
Ліки типу наведено в будинку престарілих чи лікарні
Оренда обладнання лікарні
Навчання догляду дарувальник
перепочинок
Хоспіс / швидка допомога
Пацієнт координатор догляду
Головна модифікацій
ліжко бронювання
LTCI гонщиків
Вершник додаткову перевагу, що призведе до збільшення премії на вашій політиці, часто значно. Сертифікованим агентом може бути необхідна, як він / вона допоможе оцінити вашу ситуацію, щоб визначити, які, якщо такі є, гонщики вам потрібно.

Не відмовляйтеся LTCi страхування тільки тому, що ви не можете дозволити собі вершників. Якщо початкова ціна здається занадто високою, попросіть агента, що спортсмени, яких він включив в якості агентів часто включають в себе інфляцію, водії яких не просять. Також слід пам’ятати, що компанії, які, як видається, більш низькі страхові внески можуть бути просто перераховані кілька особливостей, як вершники. Якщо так, то до того часу, ви включаєте ці переваги, ви будете платити стільки, скільки ви були б, щоб компанія, яка просто включає їх в якості можливості.

Відмова від премії для дружини
Майже всі законні компанії відмовитися від премії за людина, яка йде за позовом. Проте, тільки краще відмовитися від премії за обох, коли одна людина потребує догляду. Інші додають другий відмова в якості гонщика.

Інфляція вершника
Всі компанії будуть закликаю вас включають інфляцію вершник з вашою політикою. Цей вершник збільшить ваш денний максимум, а також ваш загальний банк грошей на 3%, 4%, 5% посилюється, або на 5 відсотків простих щороку. На 5% посилюється, якщо ви починаєте з $ 100 в день вигода, у вас буде $ 200 на день протягом 15 років без збільшення премії щороку.

Оскільки витрати по догляду додому рости швидше, ніж інфляція, це гарна ідея, щоб взяти якусь інфляцію вершника, якщо ви можете собі це дозволити. Це майже вдвічі перевищує вартість поліса. В якості альтернативи можна почати з більш високого щоденне посібник, в першу чергу, наприклад, починаючи з $ 200 в день буде набагато менше, ніж $ 100 в день з інфляцією вершника. Відступають, те, що ваша стеля, то $ 200 на день.

Якщо ваше здоров’я і раніше добре, ви будете мати можливість додати інфляцію вершник на пізніший термін. Майте на увазі, однак, що ціна на нього буде засновано на вашому досягнутого віку. Ваш агент може зробити математику, щоб допомогти вам визначити, який підхід буде зберегти більше грошей. LTCi без вершника інфляції краще, ніж не мають LTCi взагалі.

додаткового збільшення
Навіть якщо ви не можете дозволити інфляції вершника, деякі компанії будуть пропонувати стільки ж, скільки 15%-ве збільшення вашої користі кожні три роки. Це дозволить збільшити премію в раз при додаванні збільшення, і ви не будете отримувати пропозицію знову після того як він відмовився. Збільшення буде засновано на вашому досягнутого віку, але не вимагають медичного андеррайтингу.

повернутися премії
Повернення премії дає свої гроші назад через певну кількість років, якщо ви ніколи не потребував допомоги. Якщо ви не стверджують, що це себе, премія йде на ваш бенефіціаром. Тим не менш, цей вершник збільшує ваші премії істотно-як подвійний або потрійний базової страхової премії. Крім того, ні ви, ні ваш одержувач отримає вся премія однією сумою. Він повертається з плином часу приблизно на тому ж швидкістю, з якою ви оплатили його. Більшість людей не купують ROP вершника.

Загальна вигода
Загальні вигоди вершника тільки для подружньої пари. З деякими компаніями, вона просто дозволяє дружина, який витратив всі гроші у своїй політиці, щоб витягнути з політики дружини, забезпечуючи вона не по догляду за собою. З іншими, вершник купує третину горщик з грошима, так само банку одного з подружжя, що будь-який з подружжя може отримати з коли його або її власний горщик вичерпаний. Подружжя повинні мати рівні переваги, щоб отримати цей вершник, і додаткові банк не отримає «відновлення вигоди”, якщо користувач знімає претензії. Варіант захисту інфляції, як правило, застосовується до загальної суми допомоги, однак.

Сплачений Survivor користь
Survivor перевагою є одним з кращих гонщиків подружня пара може вибрати і дуже недорогий, додавши всього лише $ 5 або $ 10 до базової страхової премії. Якщо чоловік і дружина знаходяться на тій же політики, і володіють нею протягом не менше 10 років, що залишилися дружина отримає відмову термін преміум-без зниження вигоди-коли перший чоловік помирає. Ця відмова безцінна до живого дружину, але не всі компанії пропонують її.

Номери для конфіскації вершника
Номери для конфіскації вершника надає вам із зменшенням користі, якщо ви коли-небудь станете не в змозі оплатити премію і будуть змушені відмовитися від вашого покриття. Як правило, якщо ви володіли вашої політики протягом певної кількості років, залежно від компанії-то, що ви вже заплатили буде прикладної до оплачений політики до трьох років. Це дозволяє не втратити кілька років премії і є відносно недорогим вершника.

Survivor максимальну користь збільшення
Після смерті одного чоловіка, компанія збільшить максимальну користь пережив чоловіка на половину покійної максимальну вигоду під час його або її смерті. Це одне правило, дешевше, ніж вершник інфляції або загальної вершника вигоди, але більше, ніж оплачена Survivor вигоди.

Не думайте, що будь вершник може бути додана до вашої політиці пізніше. Будь-яка компанія буде вимагати докази страхові якщо у вас є пункт, який говорить інакше, наприклад, гарантованої покупки опціону не вимагає медичного андеррайтингу. Вершник інфляції можуть бути додані пізніше, з доказом страхові, з деякими компаніями. Якщо ви вирішили спробувати розібратися в різних брошур компанії на свій розсуд до сідаючи з агентом, не забудьте записати список питань. Існує багато знати про LTCi, розуміння, що ви отримуєте на початку врятує вас як у доларах і розчарування пізніше.