довгострокового догляду страхування (LTCI) лицем до лиця найкраща політика

Багато хто запитує, а мало серйозних
“Ну, що ж, я дійсно не хотів агентом, щоб вийти тут”, говорить голос по телефону. “Я думав, що ви просто надішліть мені деякі речі поштою.”

Це типова відповідь від людей, які послали карт LTCi відповідь на нашу компанію. Тим не менш, існує реальна, поширена причина сенс для сідаючи з агента, щоб обговорити LTCi особливо якщо ви можете знайти того, хто насправді є CLTC (Certified довгострокового догляду). Всі страхові комплексно LTCi особливо так.

Стурбовані шахрайства? Лицем до лиця краще
У той час як людина може передати вам афера в будь-якому місці, ви набагато безпечніше, коли ви бачите його обличчям до обличчя, отримав його ім’я, номер ліцензії і назва компанії, ви можете зателефонувати, якщо у вас є питання з приводу легітимності агента. Зазвичай, однак, це просто набагато легше сказати “ні” по телефону, або просто уникати відправки заявки в тому, коли ви зробили це поштою. Правда тих, хто хоче котирування по телефону або, хто хоче, щоб “отримати інформацію через пошту” частіше просто шукає якийсь привід, щоб не придбати LTCi.

Що робитиме агент
Розробка політики, яка відповідає вашим потребам є багатоступеневим процесом, який включає навчання вам разом з визначення ваших потреб. Хороший агент розуміє процес надання покриття вам потрібно і не буде проникнути у ваш будинок і негайно почати заповнення заявки. Замість цього, він / вона буде брати участь у бесіді, часто про вашу сім’ю, вашої попередньої історії роботи, загальну інформацію про ваших фінансах та обговорення вашого здоров’я і основні медичного страхування.

Більшість агентів навчають для обміну інформацією дуже неофіційно, так що ви навіть не розумієте, що ви говорите їм, що їм потрібно знати для того, щоб вирішити, якщо LTCi підходить саме вам. Якщо здається, що агент “сторонніх”, пам’ятаєте, він повинен попросити особистої інформації. Ви, звичайно, дав би таку інформацію, щоб людина, якій ви можете побачити і навіть подзвонити пізніше, якщо у вас є питання.

Аналіз потреб: дізнатися, якщо ви маєте право
Два з найбільш важливих областей для обговорення стануть про своє здоров’я і ваших фінансів. Агент буде шукати страхування Medicare доповненню і Medicare, якщо ви старше 65 років, або для великих лікувально-власна чи від вашого роботодавця, якщо ви все ще працюєте або змогли зберегти медичну страховку вашого роботодавця, коли ви на пенсію. Одна річ, яку агент не хочуть чути те, що ви перебуваєте на Medicaid, державна програма для тих, хто серйозно низькими доходами. Якщо ви знаходитесь на Medicaid, ви не маєте право на будь-який тип LTCi тому що це вважається подвійним покриттям. Medicaid буде сплатити рахунок будинку престарілих на випадок необхідності розширеної допомоги.

Так як з медичної точки зору LTCi гарантовані, агент буде запитати вас про ваше здоров’я. В обов’язки агента, щоб допомогти вам уникнути непотрібних незручностей чи звіти лікаря, що б просто привести до відмови. Якщо у вас вже є нищівний захворювань, серйозних захворювань або крайня ожиріння, ви не будете мати право. Те ж саме стосується когнітивних порушень, таких як деменція і хвороба Альцгеймера.

Дізнавшись, якщо вам це потрібно
Після встановлення того, що ви можете претендувати на основі вашого здоров’я (пам’ятаєте, що компанія буде як і раніше см. доповідь лікаря в більшості випадків), то агент буде запитати вас про ваш будинок і родині. У вас є діти, які були б здатні і готові брати участь, принаймні, частина вашої допомоги, припускаючи, що вони переживуть вас? Якщо у вас є багато сходів у вашому домі, ви будували плани переїхати до когось чи піти в допомогу життя об’єкта? Ваш чоловік вже покійний, залишаючи вас, щоб постояти за себе, якщо вам потрібна фізична допомога? Ви інвалід, який був би в пріоритетному списку для VA будинок престарілих, якщо ви повинні її потребує. Знаючи вашу точну ситуацію допоможе агенту розробити план для вас.

На додаток до розуміння вашого сімейного стану, то агент буде запитати вас про ваших активів. Один з моїх останніх контактів є мільйонером завдяки оціночного розрахунку робочого. Він працював на будівельних лісах багато історій над бетонної стоянці. Одна з плат ешафот зламав так само, як він перетинав його з важким вантажем. Він завантажив на вулицю, подолавши майже кожну кістку в його тілі, за винятком, неймовірно, спину. Величезне поселення платить за ним до кінця його життя і включає в себе догляд в будинку престарілих, коли він більше не може обійти його вдома зі своєю інвалідного візка, ходунки та інше обладнання. Людина має достатньо грошей, щоб купити будинок престарілих. Йому не потрібно LTCi страхування.

Хоча деякі люди досить багаті, що вони не потрібні LTCi, інші, хоча і не обов’язково бідні, насправді мають дуже мало, щоб захистити. Якщо ви живете в будинку на колесах на орендованому багато, не мають заощаджень або інвестицій, а живуть на трохи більше, ніж ваші соціальні перевірки безпеки, ви, ймовірно, претендувати на Medicaid, якщо ви коли-небудь потрібні догляд в будинках престарілих. Однак, навіть якщо ваші активи не гарантуємо LTCi, ваших особистих переваг може. Ви можете просто хочуть мати можливість догляду на дому або допомога життя. Або ви можете захистити свою гідність, що не економлячи на сім’ю тяготи піклуватися про вас. Ви не будете мати такий вибір, якщо ви залежите від Medicaid.

Завершення роботи додатків і кажу вам, що очікувати
Як тільки Ваш агент визначив, що ви медичну кваліфікацію і що у вас є необхідність LTCi, він / вона буде заповнити заяву для вас. Він розроблятиме основні вигоди, які найбільш зручний для вас і обговорити наявні вершників. Не соромтеся задавати питання, в тому числі, чи повинен агент будуть доступні, щоб допомогти вам з політикою в майбутньому, або якщо у вас буде на милість номер 800 серії, як тільки компанія має свої гроші.

Як тільки агент завершив програми, вам необхідно виписати чек на премію за перший місяць. Ця перевірка буде почати процес подачі заявки, плату за звіти лікаря, а також оформити поліс, якщо ви будете прийняті. Жоден агент не може гарантувати, що ви будете прийняті в якості андеррайтерів не поділяють звіти лікаря. Однак, якщо ви не приймаються, то перевірите вас напишіть, будуть відправлені назад до вас в повному обсязі.

Деякі компанії вимагають обличчям до обличчя оцінки. Якщо це так, то агент буде сказати вам, і навіть може зробити призначення від вашого будинку. Ви можете вирішити, в який час доби ви хочете оцінки і у вас є право знати, що оцінки агентство буде робити. Як правило, мета такого візиту є переконатися, що ви вже не маєте деякі нищівного стані або когнітивних порушень.

Як тільки ви будете прийняті
Кращі компанії не посилатиме ваші політики до вас поштою. Замість цього агент відвідає вас знову і перейде вашу політику, показуючи вам, що робити в тому випадку, коли слід почати використовувати його. Цей візит є прекрасний час, щоб задати будь-які питання, які могли виникнути до вас як тільки агент залишили свій будинок. Єдине, що вам потрібно зробити, це поділитися своїм рішенням з вашою родиною. Ви побачите, що це самий продуманий подарунок ви могли коли-небудь дати їм.