довгострокового догляду страхування (LTCI) риси хороша політика

Не дозволяйте вашим LTCi бути розчаруванням
“У мене є $ 100 в день на все життя,” Глорія, один з моїх клієнтів, скаржився. “Чому вони тільки дають Каролін $ 25.00 в день?”

Глорія володіє кількома політика з моєю компанією. Однак, її LTCi, яку вона в даний час використовується, перебуває з іншою компанією. Каролін, її додому допомоги в галузі охорони здоров’я, отримує обмежений оплати, так як політика Глорія є тільки 50% домашнього догляду. У той час як Глорія отримала б $ 100 в день на невизначений час у будинку престарілих, вона може отримати тільки $ 50.00 на день для догляду на дому. Крім того, оскільки Керолайн не працює через агентство, вона вважається «непрофесійних» і не будуть виплачуватися не більше $ 5,00 на годину. Що ще гірше, Глорія досі розплачується її повні щомісячні премії, тому що її політика не включає в себе відмову від премії, якщо вона не в будинку престарілих! Такий стан можна було б уникнути.

Вжити заходів для захисту Ваших інтересів
Довгострокове страхування по догляду, тип захисту, який оплачує рахунки, коли людина потребує розширеної допомоги у себе вдома або в будинку престарілих, повинні бути частиною старшого планування на кожного дорослого, якому належить власність, інвестиції та заощадження або хто просто хоче захистити свободу вибору, незалежності та сімейної гармонії. Тим не менш, 65% дорослих старше 40 років визнають не зробивши ніяких планів на довгостроковий догляд за або самі, або чоловік, відповідно до Genworth Financial.

Покладіть виправдань на стіл
Перше виправдання для зняття придбання LTCi гроші, але реальні причини, як правило, питання відмови ви дійсно не вважаю, ви коли-небудь потрібно і плутанина в гори інформації. Численні компанії пропонують LTCi страхування, і в той час як політики схожі, мова може значно відрізнятися від однієї компанії до іншої. Зробіть один запит, і кілька пакетів напхані інформацією скоро заповнити вашу поштову скриньку. Ви не знаєте, що робити, так що ви нічого не робите.

LTCi: Базове покриття і особливості
На щастя, розуміння LTCi не так складно, як здається. Однак, це не один-розмір-підходить-всі програми, так що робити це на свій розсуд або по телефону, це не дуже гарна ідея.

Базове покриття
Всі LTCi починається з основного покриття-максимальної суми в доларах на день помножене на кількість днів покриття. Фактична премія потім на основі вашого віку. Наприклад, три роки, $ 100 в день вигоду дасть вам 1095 днів разу $ 100, або “горщик з грошима” у розмірі $ 109 500, щоб витратити. Хоча більшість будинків престарілих стягувати більше, ніж 100 доларів на день, ваш банк буде тривати не менше трьох років, тому що ви не можете витратити більше $ 100 на добу. Після того, компанія заплатила $ 109 500, ваша політика буде вичерпано, і вам доведеться платити за додатковий догляд самостійно.

Інша частина вашого основного покриття період ліквідації, франшиза, що складається з певної кількості днів, що ви повинні платити за медичну допомогу, перш ніж ваша політика буде почати платити. Деякі компанії йдуть строго за календарем, інші йдуть за фактичною днів ви отримали допомогу. Більше період ліквідації знижує премію.

Функція 1: догляд на дому
Особливості вигод, які включаються без додаткової плати. Наприклад, більшість компаній може запропонувати на вибір, чи хочете ви включати догляд у вашому домі. Він може бути включений на декілька більш високу премію, або це може бути вершник, залежно від компанії. Ви також можете вибрати 50% або 100% домашнього догляду. Якщо ви обираєте 100%, ви можете провести свій максимум $ 100 в день на догляд у вашому домі. Крім того, в той час як домашній догляд повинен бути розрахований на щоденній основі, більшість компаній розрахувати догляд на дому з кожним місяцем. Таким чином, Ви можете витратити $ 50 в один день і $ 200 на інший день, поки ви не йдете більше $ 3100 на місяць (у нашому 100 $ в день, наприклад).

Функція 2: відмова від премії та знижки
Більшість компаній відмовляються від вашої премії, коли ви повинні почати роботу з охопленням. Деякі відмовляються від премії з першого дня, а інші вимагають, щоб ви були на претензію протягом не менше 90 днів в першу чергу. Якщо ви повинні отримати добре і йти вимоги, ваша премія відновиться. Деякі компанії відмовляються від премій для обох подружжя, якщо тільки одна йде на претензії. Проте, майже всі компанії дають знижку, якщо чоловік і дружина знаходяться на тій же політики.

Функція 3: відновлення переваг
Кращі компанії включають в себе функцію відновлення пільг, це означає, що якщо вам потрібно тільки догляд протягом декількох місяців і в стані піти з претензій, ваш весь банк грошей “відновлена”, що дає вам повний політику, щоб використовувати знову, коли ви це потрібно. Тим не менш, банк може бути поповнений, якщо він має щось залишилося в ньому, навіть всього за $ 50,00.

Функція 4: Головна модифікації
Багато компаній будуть платити в кілька разів ваше щомісячну допомогу для зміни вашого будинку з речами, як пандуси для інвалідних колясок, розширення дверей ванної, або рейки у ванній або поруч з комодом.

Функція 5: вихователь навчання
У вас є член сім’ї, який має можливість і бажання брати участь у вашої допомоги? Деякі компанії будуть платити в кілька разів ваше щоденне посібник для підготовки, що людина, яка буде піклуватися про вас, за рахунок власних коштів, що робить вашу користь політики набагато довше.

Функція 6: тимчасовий догляд
Тимчасовий догляд це просто відпочинок для члена сім’ї, який погодився допомогти піклуватися про вас. За певну кількість днів у році, компанія поставить вас в будинку престарілих або знайти когось ще, щоб піклуватися про вас, і компанія буде платити по рахунках до максимальної щоденної користі.

Функція 7: оренда обладнання
Оренда просто оренда лікарняного обладнання, таких як ліжко-як правило, до ціни покупки устаткування.

Функція 8: дорослий дитячий сад
Кращі компанії включають дорослий дитячий сад, де можна отримати терапію і взаємодіяти з іншими старшими. Зазвичай транспорт, харчування, лікування і допомогу в повсякденній діяльності включені.

Функція 9: Ліки
Включення за рецептом ліків-типу наведених в будинку престарілих чи лікарні-це дуже важлива функція, але багато компаній включають тільки препарати з вершником. Запитайте про це.

Функція 10: бронювання номерів
Що робити, якщо ви захворіли під час перебування в будинку престарілих і повинні піти в лікарню? Функція бронювання номерів залишає вашого ліжка на певну кількість днів у році.

Функція 11: Хоспіс і швидка допомога
Medicare платить за догляд необхідні під час хоспіс, а також певну кількість швидкої допомоги поїздок на рік. Однак більшість LTCi політики пропонують деякі додаткові долари швидкої допомоги, а також допомоги дому та побутові послуги, якщо ви знаходитесь на хоспісі.

Функція 12: пацієнт координатор догляду
Компанії мають різні назви для цього, і багато хто не пропонують його взагалі. Координатор догляду пацієнта це людина, яка буде працювати з вами, щоб знайти агентств у вашому регіоні. Людина буде дізнатися, що агентства заряд, і допоможе вам вибрати відповідні установи для задоволення ваших потреб. Координатор також може допомогти вам пред’являти претензії, пояснюючи, як правильно завершити паперову роботу.

Пам’ятайте, особливості політики включені без додаткової плати. Це варто платити трохи більше за політику, яка включає в себе безліч функцій, а не купувати щось дешеве тільки щоб дізнатися, що переваги ви хотіли б не включені.