довгострокового догляду, його види, джерела та рівні допомоги

Основною метою довгострокового догляду є забезпечення найкращої якості життя для людини, яка, як вважають, не здатні достатньо виконання самодопомоги. Це необхідно для тривалого лікування залежить від безперервне зміна фізичних і розумових здібностей людини. І, типу турбота, необхідні і тривалість такого лікування часто важко передбачити, що робить його складним завданням для всіх, коли шукаєте хороший LTC.

Як Дослідницька група ВООЗ визначили, довгострокового догляду є невід’ємною частиною здоров’я і соціальних систем. Вона включає в себе заходи, проведені для людей, які потребують догляду на неофіційній основі, офіційним вихователів, у тому числі фахівців і допоміжного обладнання, а також традиційні вихователів та волонтерів.

За даними ВООЗ, існують різні типи і джерела LTC, яка включає в себе інституційні або вдома, формальними або неформальними. Інституційні або установах визначається таке лікування з трьома або більше незалежних осіб в одному місці. Для домашнього догляду, може бути передбачено тільки вдома або в поєднанні з догляду відповідного співтовариства. Вона включає в прийомних сім’ях.

У той час як формальна допомога фінансується і організованою, але послуги можуть надаватися неурядовими організаціями, НУО та приватного сектору. Неформального догляду, з іншого боку, включає в себе членів ядерного і розширена сім’я, друзі та волонтери, а також підтримка структурована благодійних асоціацій, таких як релігійні організації.

У найближчі найближчі роки, драматичні зміни в ході медико-санітарних потреб, як очікується, відбудеться. У міру збільшення числа літніх людей збільшується з року в рік, також буде значне зростання попиту на LTC. Таким чином, вибираючи рівень відповідного догляду є життєво важливим, а також. Ці рівні допомоги бувають трьох видів – кваліфікована допомога, проміжний догляд, турботу і захищеною.

Кваліфікованою допомогою, кваліфіковані лікувальні приміщення забезпечити амбулаторне лікування протягом 24 годин, в тому числі медичної, дієтології, і аптека та реабілітаційних послуг. Він вважається найближчим до стаціонарної допомоги, і якщо жителі довели право на цьому рівні надання допомоги, державні програми, як Medicare і Medicaid оплатити витрати.

У проміжних догляд, проміжні медичної допомоги забезпечити догляд за пацієнтом для громадян, які потребують контролю медсестер і підтримуючої терапії, але це не вимагає постійного ретельного догляду. Люди з хворобами та інвалідністю відносно стабільними, мають право на цьому рівні надання допомоги Medicaid і допомагає оплачувати витрати. І, нарешті, в захищених догляд, охоронювана налаштування пропонується для людей, яким необхідно створити захисну середу. Жителі цього рівня не потрібні догляд, але потрібна допомога з їжі, вдягання, прогулянки, і предмети особистої гігієни. Огляди та інші медичні послуги надаються по мірі необхідності. Тим не менш, Medicare і Medicaid і не буде платити за таку допомогу.

Підготовка до LTC не тільки лише зростаючий ток-оф-місто питанням, вона стала як наростає занепокоєння, а також за участю охорони здоров’я. Тому дуже важливо знати, що саме ті міркування і підтримки факторів тривалого лікування.