довгострокового догляду для літніх людей з хворобою Альцгеймера

Альцгеймера є серйозним когнітивний розлад, який зачіпає чотирьох мільйонів американців в 2004 році, за даними Асоціації Альцгеймера. Літніх людей з хворобою Альцгеймера мають більш високий ризик для здоров’я порівняно з пацієнтами без цього захворювання, оскільки це може утримати їх від продовження нормального життя. Їхні сім’ї часто страждають тягар оплати дорогих видів лікування на тривале лікування, навіть якщо це емоційно і фінансово руйнівними. Хоча це обтяжливо, сім’ї повинні розуміти, варіантів відходу від індивідуальної потреби, щоб вижити складний етап Альцгеймера, і зробити все менш напруженим для обох сторін.

вдома і в громаді варіанти

Більшість пацієнтів хочуть залишатися вдома або спільноти якомога більше сімей і зручніше доглядати і проявити увагу до потреб своєї коханої людини. Це також зменшує побоювання, що ця людина може отримати насильству з боку персоналу на об’єкті. Ви можете найняти або власний догляд, або хто-небудь з Агентства охорони здоров’я додому, щоб допомогти вам проведення цих заходів. Допомога ззовні в співтоваристві також доступна, якщо в сім’ї є недостатнім.

Медичне обслуговування на дому – Це забезпечує різні кваліфікованої допомоги, щоб допомогти людині виконати нормальну діяльність як звичайні дорослі. Побутові послуги типові повсякденній діяльності, такі як ходьба, вдягання, купання, прогулянки та інші. Догляд за хворим також пропонується як допомогу в введення медичних препаратів, лікування ран і фізичної терапії. Є й інші будинки медичних послуг для задоволення потреб людини.

Тимчасовий догляд – Якщо у вас напруженої роботи або життя, і ви хочете взяти відпустку, ви все ще можете забезпечити догляд з вашого батька або чоловіка з хворобою Альцгеймера через тимчасовий догляд. Цей вид допомоги ламає вас від стресових обов’язки догляду і допомагає вам керувати догляду більш ефективно.

Дорослий День послуги – дорослі, особливо ті, хто психічними розладами, потребують соціальній взаємодії, щоб підвищити їх емоційного і фізичного здоров’я. Ці програми дозволяють дорослим, щоб бовтатися і звільнитися від нудних дій у своїх будинках. Ці послуги доступні у Вашій країні і надається протягом дня.

Фонду або Інституційні догляду хвороби Альцгеймера є прогресуючим захворюванням, яке поступово погіршується здоров’я людини і пам’яті з плином часу. На першому етапі, людина не буде проявляти ознаки втрати пам’яті, або якщо є порушення, він м’який і терпима. Пізній стадії хвороби Альцгеймера може серйозно вплинути не тільки на людину, але пам’ять його особистості також змінюється. Якщо здоров’я людини змінився, ви повинні розглянути інші альтернативи, де ця людина може отримати більш високий рівень обслуговування. Деякі з них є:

Assisted Living-послуг більш особистого догляду, ніж медичний. Жителі також користуватися більш домашня вітальня настройку ніж діти, які живуть у будинках престарілих.

Ексклюзивні об’єкти Деменція – це забезпечить більш конкурентоспроможними і професійних послуг для пацієнтів з деменцією. Послуги надаються кваліфікованим лікарем або співробітників, щоб полегшити стан хворих.
Nursing Home Care-медичні послуги доступні для його жителів. Одиниць Альцгеймера доступні в деяких будинках престарілих, щоб повністю контролювати пацієнтів з хворобою Альцгеймера. Якщо Ваш улюблений необхідності перебування в будинку престарілих, ви повинні одержати довгострокові котирування догляду для підготовки до витрати.