довгостроковий догляд і допомогу уряду

Для людей, які не володіють фінансовими ресурсами в підтримці довгострокового догляду, є ще причини, щоб не втрачати надію. В даний час, LTC страхові внески продовжують рости яка стала надійним скрутне для кожної сім’ї в США. Добре те, LTC варіанти, такі як державна допомога були доступні в якості засобу для цих осіб на придбання догляду їм знадобляться в майбутньому.

LTCi стала занадто дорогої результаті для мільйонів американців “обмежений доступ до LTC послуг – недостатньо грошей, щоб дозволити собі вид медичних послуг вони вимагають. Саме тому, останнім часом відбулися зміни і зміни в податковому законодавстві США федеральні, які дозволяють LTCi частина премії, що підлягає оподаткуванню. Це конкретна сума відрахування збільшується залежно від віку застрахованої особи.

Підтримувані урядом програм, таких як Medicare і Medicaid також доступні в якості допоміжних засобів в цій зростаючої стурбованості з довгострокового страхування. Однак ці програми не пропонують повне охоплення і тільки надавати допомогу при деяких обмеженнях, а також. Таким чином, розуміння кожним користь цих програм кришка грає ключову роль у визначенні, які з його винагороди застосовуються.

Medicare є програма, що проводиться Адміністрацією соціального забезпечення. Відомо, надання фінансової допомоги для літніх у віці 65 років і старше і інвалідам-для медичних та лікарняних витрат. Воно може поширюватися на місяць або два догляду на дому здоров’я після перебування в лікарні. Але, звичайно, її переваги, як правило, обмежені і не охоплюють LTC витрат, а також.

Medicare не покриває необмежену LTC. Він не пропонує допомогу для тих, хто повинен піти в будинку престарілих нескінченно, тому що вони є інвалідами або які вже не можуть подбати про себе самі. І, це не поширюється на допомогу життя або дорослого на дитячий. Вона охоплює короткострокові одужання після хвороби або травми.

У той час як з Medicaid, федеральна програма теж, також надають допомогу особам право на це, але критерії, щоб претендувати на допомогу, що надається дуже суворі. Для досягнення права, людина повинна відповідати принципам, встановленим Medicaid і повинна продемонструвати фінансову потребу в допомозі. Справді, більшість людей повинні вичерпати всі або майже всі свої заощадження і активи, перш ніж отримати право на отримання посібників.

Medicaid фінансується і управляється федеральним-державного партнерства. Хоча є федеральні вимоги до Medicaid, держави мають високий ступінь гнучкості при розробці своїх програм. Держави мають право встановлювати кваліфікаційні вимоги, визначити пільги та послуги, щоб покрити, і встановити ставки плати.

Звіти показують, що в 2003 році, близько двох третин жителів покладаються на Medicaid для фінансування принаймні частина їх опікою. Для більшості жителів, довгостроковий догляд страхування є непомірно дорогим. На довершення всього, вже існуючі умови часто не дозволяють їм отримувати охоплення, для яких вони можуть претендувати.