довгостроковий догляд і допомогу життя у Флориді

Флорида є одним з держав з високим відсотком від загальної чисельності населення, яка у віці 65 років і старше. Наявністю у неї Medicaid довгострокові засоби догляду за сильно нахилена по відношенню до інституційної допомоги, але держава планує спосіб допомогти людям зробити перехід до спільноти установ і збільшити дому та общинні варіанти для людей з обмеженими можливостями.

Складність системи довгострокового догляду у Флориді може бути важкою і заплутаною. Широкий спектр послуг, програм і провайдерів заплутати питання. Ось чому, безперервного моніторингу і оцінки необхідні, щоб визначити, які послуги і програми, щоб забезпечити краще значення і переконатися, що літні отримують кращу якість і найбільш підходящі послуги.

Ще однією ініціативою держави продовжувати включає інвалідності і старіння громад, житло адміністраторів і провайдерів збільшити вибір житла для людей з обмеженими можливостями. З цією метою, Флорида сподівається на встановлення партнерських відносин і поперечних поїзда на житлові потреби людей з обмеженими можливостями і розвивати ефективний інструмент для оцінки необхідності для домашніх модифікацій і допоміжні технології.

Крім того, держава також прагне знайти і розробити шляхи забезпечення літніх людей з спільнотою більш широкий вибір, витоку збільшення будинок престарілих, пропонуючи кілька переходів в співтоваристві і можливості для зниження загальної вартості офіційної опіки в довгостроковій перспективі.

Флорида має дуже точне визначення того, що допомога життя є в тому числі основних послуг беруть участь. За сприяння життя у Флориді забезпечити “повний робочий день умови життя в найменш обмежувальних і більшість домашній обстановці.”

З немедичного догляду, допоміжні послуги забезпечують допомоги та медичного обслуговування, такі як купання, догляд, гардеробна, крім того, щоб допомогти з приготуванням їжі, ведення домашнього господарства, та інші основні повсякденній діяльності. Ці допоміжні послуги можуть бути організовані для будь-якої кількості часу, необхідного в тому числі до 24/7 або на відстрочку або тимчасовій основі.

У той час як медичне обслуговування становить, кваліфіковані послуги, які надаються лікарями закладу охорони здоров’я додому, пропонують догляд, фізичної, професійної, мови і дихальної терапії, а також соціальні послуги та хоспісної допомоги. Ці кваліфіковані послуги надаються на періодичній основі, з запланованих відвідувань на дому виходять з дому тільки для клієнтів, відповідно до плану лікування за розпорядженням лікаря.
Урядові установи, які вважаються найбільш важливими у забезпеченні старійшин послуги, які вони вимагають в області офіційної опіки відносяться Департамент старійшини питань, Департамент у справах ветеранів, а також агентства з охорони здоров’я адміністрації допомоги, Департаменту у справах дітей та сімей, а Департамент фінансових послуг / офіс страхового регулювання.

Флорида Департаменту старійшина справ (ПЕЕА) грає ключову роль в координації формальних послуг довгострокового догляду. Ці послуги включають скринінгу, оцінки та моніторингу для фізичних осіб введення будинку престарілих і вдома і общинних послуг, навчання персоналу допомогу житлових приміщень, правил і письмово щодо хвороби Альцгеймера навчання та навчальні програми.