довгостроковий догляд у Вермонті

Протягом багатьох років, Вермонт зробив ряд кроків до повторної балансування свого довгострокового догляду система приділяти більше уваги догляду на дому та спільноти, а не на спеціальних установах, таких як будинки пристарілих і дати людям більше вибору в тому, де і як вони отримувати послуги довгострокового догляду.

Звіти показують, держава витратила 32% свого довгострокового догляду гроші на дому і в громадах по догляду на 68% і на будинок сестринського догляду в 2005 році. Таким чином, відмова був розроблений з федеральними центрами для Medicare і Medicaid (CMS), яка дозволяє Medicaid одержувачів з найвищою потреби в допомозі, будуть мати рівні вибору і доступу між домашнім і общинних послуг та інституційних параметрів, таких як будинки пристарілих.

Жовтні того ж року, Державний запустила свій вибір для догляду за програми в рамках якої відмова осіб, які вже отримували довгострокового догляду Medicaid Services, коли вибір для догляду почалося (у тому числі догляд на дому, домашній і общинних послуг і активізація житлових догляду на дому (ERC) послуги) були автоматично зараховані в цю нову програму.

Програма дозволяє право окремих осіб вибирати умови, в яких вони будуть отримувати їх Medicaid послуг довгострокового догляду. Він служить для переміщення більшої кількості довгострокових витрат допомоги менш дорогим навколишнє середовище і служить більше людей в налаштування на свій розсуд. І він прагне забезпечити вибір і рівного доступу, служити більше людей, управління витратами довгострокового догляду, створення збалансованої системи та запобігання інституціоналізації, а також.

Коли мова заходить про прийнятність Medicaid, штаті Вермонт також випустила набір стандартів для визначення кваліфікації manageably жителів на Медікейд. Один серед них люди також повинні бути фінансово право на довгостроковий догляд Medicaid.

Департамент обмеженими можливостями, літні й незалежного життя (DAIL), що керує програмою, також створив три групи бенефіціарів: (а) необхідність високої групи має право вносити медичного догляду або будинку й общинні служби (HCBS) допомоги. Функціональна порогу прийнятності вище, ніж це було при попередніх програм, (б) група високого потреби, які отримує послуги за наявності фінансових коштів, але не автоматично отримують право на послуги, а також (в) помірної групи потреб, які включає в себе людей, які роблять не відповідають медичним доглядом або HCBS критеріїв відмови, але знаходяться в небезпеці прийому в будинку престарілих, а також отримувати послуги тільки за наявності фінансування.

Вибір держави догляду програма служить корисної найголовніше для літніх громадян і для більш молодих з обмеженими фізичними можливостями. Вона допомагає людям з повсякденній діяльності вдома і в розширеній установах інтернатного і будинків престарілих. Його LTC послуги включають в себе практичну допомогу під час їжі, купання, користування туалетом, гардеробна, а також передачі з ліжка на стілець, з допомогою завдань, таких як приготування їжі, домашніми справами, і медикаментозне лікування, і збільшення або збереження незалежності.