довгостроковий догляд у Вайомінгу

Статистика показує, Вайомінг має нижчий, ніж у середньому по країні жителі, які у віці старше 65 років. В даний час 12% жителів у віці Вайомінг. І очікується, в найближчі роки, що їх число буде збільшуватися, що, як наслідок, потреба в допомогу життя та довгострокового догляду в державі також зростає.

LTC у Вайомінгу випускаються в трьох різних типах установ, а саме кваліфікованої допомоги Догляд, середнього сестринського догляду Догляд і утримання під вартою. Люди, безумовно, є свої варіанти, але ця доступність, насправді, має свою ціну, що також означає фактичні витрати на наступні роки буде істотно вище у зв’язку з інфляцією та іншими факторами підтримки.

У Вайомінгу, кваліфікована допомога Догляд необхідний для медичних умов, які потребують уваги з боку кваліфікованого медичного персоналу, такі як медсестри й фізіотерапевти. Цей тип допомога доступна 24 години на добу, зроблений від імені лікаря, і звичайно включає в себе план лікування. Проміжні сестринського догляду необхідно для умови, які вимагають щоденного контролю. Це менше, спеціалізованими і вимагають меншого втручання до якісної медичної допомоги і, як правило необхідно для більш тривалого періоду часу.

У той час, піклування в умовах позбавлення волі допомагає людині в повсякденній діяльності – включає допомогу під час їжі, купання та інших видів діяльності рутину. Серед цих трьох видів допомоги, вона менш складна і може бути надана на дому або в дорослий дитячий сад в будь-який час.

Такі короткі визначення, зазначені в Керівництві 2010 Покупця Довгострокове страхування по догляду який був випущений центрів Medicare і Medicaid Services (CMS) і Вайомінг державне медичне страхування, щоб допомогти як, Äòbuyer, AOS керівництво, АТ у визначенні того, які LTCi придбати.

Цей покупець, AOS керівництво також зазначив, що дослідження показують, двоє з п’яти людей старше 65 років мають більше шансів увійти в будинок престарілих, принаймні один день. І, в якийсь момент часу, один відсоток всіх людей у ​​віці від 64 і 74 знаходяться в будинку престарілих. Насправді, цей відсоток піднімає залежно від віку, що призводить до більш високі шанси на осіб, які потребують медичної допомоги вдома, а також.

Оскільки попит на LTC продовжує рости, витрати поряд з цим, як правило, отримують дуже дорогими в залежності від типу та кількості догляд отримані і умов, в яких він отриманий. Як правило, майже половина людей, які отримують тривале лікування платити за це самі по собі. Державні програми, як і Medicaid, допомагає зменшити витрати, але Грант залишається дуже обмеженим.

Таким чином, також як альтернатива, Вайомінг, AOS скороченні дефіциту Закону (ДРА) 2008 року було розроблено, щоб підтримувати і заохочувати споживчого Вайомінг хто бере активну участь у плануванні вперед для його / її майбутніх довгострокових потреб у догляді. Партнерства дозволяє споживачам підтримувати певний рівень захисту активів. На кожен долар, Партнерство кваліфіковані політики виплачує допомог, один долар особистих активів може бути захищений споживач повинен претендувати і подати заявку на довгостроковий догляд покриваються послуг в рамках державного, AOS Medicaid (Рівність Care) програми.