довгостроковий догляд страхування по всьому світу

Новий продукт страхової галузі, яка забезпечує довгострокове страхування догляду не потребує політики, премії або здоров’ю кваліфікації. Nd немає вікових обмежень
чому літні люди не купують довгострокового догляду

1. З мого досвіду, більше половини людей, які уникають довгострокового страхування зробити це, тому що вони відчувають, що вони ніколи не знадобиться. Важко уявити собі збирається в будинок престарілих. За статистикою, половина з цих людей буде правий.

Тим не менш, існує ряд сценаріїв, в яких людина може потрібна якась допомога, але ніколи не бачимо вхідні двері в будинок престарілих. Справді, більшість людей, які потребують довгостроковому догляду може отримувати допомогу, не виходячи зі свого будинку.

Коли ви зупиніться і подумайте про це, рішення не купувати довгострокового страхування є рішення самостійно застрахувати. Це може бути дорогим і, можливо, руйнівним.

Середня вартість будинку престарілих сьогодні становить $ 80 000 на рік, а rising.A нормальної людини не може дозволити собі Sch величезні гроші до догляду. У такому випадку, це не займе, але через кілька років, щоб розмолоти через скромну нерухомість. Якщо і чоловік, і дружина потребують турботи будинок престарілих,
Людина може провести 40 років у будівництві кар’єри яйце пенсійного гнізді. Вони витрачають ще 40 років + консервативно управління своїми грошима, намагаючись йти в ногу з інфляцією. Якщо вони повинні піти в будинок престарілих протягом останніх п’яти років свого життя, все це може зникнути швидко.

Це не повинно бути так, як ви скоро побачите.

2. Багато людей думають, довгостроковий догляд страхування є занадто дорогим. Вони можуть бути праві.

Якщо людина чекає занадто довго, щоб застосовувати, вони можуть мати шок. Ціни залежно від віку. Більш Вік більше Преміум
Ви можете керувати премії протягом тривалого часу страхування, вибравши параметри в політиці
Якщо людина дивиться на план, який охоплює медичне обслуговування вдома тільки, премія є ще нижче. Це піклується про 50%, які ніколи не потрібно буде йти в будинок престарілих.

Єдина річ краще чи охоплення без премії, які я отримаю в хвилину.

3. Більшість людей реагують на проблему тільки тоді, коли проблема поверхонь. Його краще попередити, ніж cure.If людина чекає, щоб подати заявку на довгострокового страхування, поки вони не мають проблем зі здоров’ям, будь довгостроковий догляд страхової план може бути занадто дорого або взагалі недоступні.

Рішення: довгий термін страхування по догляду, що це не політика

Ринок страхових послуг є дуже конкурентоспроможною. Це дуже конкуренція породжує нове мислення і творчу політику. Введіть «Довгостроковий Рента допомоги”.

Є тільки кілька компаній, що пропонують цей продукт і структура відрізняється від компанії до компанії. Щоб дати вам загальне уявлення про концепцію і механіки, я збираюся описати основні аспекти контракту одного перевізника. Перевірте з вашим фінансового планування для всіх варіантів.

Основна база “ануїтет LTC” представляє собою ануїтет. Рента були навколо протягом сотень років. Вони безпечні, кошти нараховуються за конкурентною процентної ставки, і рахунок зростає податків відкладено.

Для формування LTC ануїтету, страхова компанія побудувала в “довгий варіант відходу перспективі.” Це не вершника. Там немає премії. Це просто варіант, якщо ви вирішили довгострокового догляду виникне необхідність. Солодкий.

Для участі в програмі необхідно тільки людині втратити два з шести ADLs (повсякденній діяльності). ADLs методу є страховими компаніями визначення кваліфікації для рівнях надання медичної допомоги. Вони їдять, купання, одягання, туалету, переміщенні (ходьба) і стриманість.

Людина не повинна бути в будинку престарілих. Вони просто повинні продемонстрували нездатність виконувати дві з шести ADLs кваліфікувати поставити довгий опціон догляду термін у своїх ануїтету в дії.

приклад

Якщо чоловік, 60 років, ставить $ 200 000 на LTC ануїтету, припускаючи, консервативної процентної ставки, політика зросте до $ 300 000 за десять років. Якщо $ 300 000 були перетворені в життя доходу, людина буде отримувати $ 2200 на місяць на залишок свого життя. 8,8% прибутку. Не надто погано, вважаючи, що це гарантовано ні на що. При високій частоті intrest вашого річного доходу та divedends високі.
Якщо ця людина потребує тривалого відхід у віці 70 років в силу втрати двох з шести ADLs і обрав довгий опціон догляду перспективі, довічний дохід буде стрибати до $ 4500 на місяць.

висновок

Ці нові продукти, довгостроковий догляд ануїтетів, забезпечують можливість отримувати довгострокові допомоги по догляду, тільки якщо вони необхідні. Там немає окремого довгостроковий догляд страховий поліс, без премій і взагалі практично без андеррайтингу.

Тепер немає ніяких виправдань. Ті, хто вважають, що вони ніколи не знадобиться тривале лікування просто ніколи не здійснюють свої LTC варіант. Ті, хто знаходить тривале лікування надто дорого мати альтернативу, без премій. Більше того, ті, хто є питання охорони здоров’я можуть отримати довгострокові вигоди догляду, як андеррайтинг спрощується або не існує. Для більш детальної інформації відвідайте Блюз

Сайлас Фінансовий консультант і заробляти гроші на рекламі онлайн. Інтернет фінансовим ресурсом, щоб заощадити гроші