довгостроковий або постійний страхування життя

Страхування є важливим інструментом захисту нас самих, наших сімей та наших активів. Вона є невід’ємною частиною будь-якого інвестиційного планування. Існують різні страхові агентства і різні види страхування, ви можете піти в для. Так як же вирішити, який страховий добре для вас. Різні види страхування життя:

Термін страхування: термін страхування життя триває доти, поки володіння політики. Це чиста політика страхування, який означає, що немає грошових допомог, пов’язаних з цією політикою. Політика може бути прийняте протягом 1-30 років. Якщо застрахована виживає кількість років політики не грошова допомога буде надаватися тільки політики закінчується. У разі, якщо застрахований вмирає під час термін дії страхового поліса, його / її бенефіціар отримає суму забезпечена.

Постійна страхування життя складається з все життя, життя і змінної Універсальне страхування життя.

Всі страхування життя: Цей вид страхування не має ніяких тимчасових обмежень, пов’язаних з ним. Ця політика продовжується до смерті застрахованого. Ви повинні регулярно платять щорічні премії за це. На додаток до забезпечення охоплення життя, ця політика також тримає на створення грошової вартості. Після певного періоду ви можете навіть взяти кредит під заставу накопиченого гроші, які “не оподатковуваний податком. Але цей тип страхування життя трохи негнучкою якщо застрахована особа не має вибору вибору свого інвестиційного портфеля.

Мінлива Страхування життя: Цей вид страхування забезпечує певний рівень гнучко застрахованих. Застрахований має право вирішити, куди вкласти свої гроші з безлічі варіантів, представлених портфелі страхової компанії. Це найдорожчий з усіх готівкових вартості страхових полісів.

Універсальне страхування життя: Це страхування життя політика Індії накопичується грошової вартості на додаток до забезпечення страхування життя. Страхувальник має гнучко варіювати премії та заощаджень політики час від часу відповідно до його побажань. Ви також можете зробити свої щорічні виплати премії від накопиченої грошової вартості протягом багатьох років.

Найдешевший страхування ви можете отримати страхову групу. Це зазвичай забезпечується компанії ви працюєте і термін страхування. Ваш доступ до життя покриття надаються групова політика продовжується до тих пір, поки ви продовжуєте працювати на компанію.

Існують різні фактори, які вирішують загальну вартість страхового поліса. Як і який тип політики ви купуєте, сума, яку ви купуєте його для, ваш загальний стан здоров’я, рід занять і т.д. Всього полісів страхування життя, як правило, дорожче, ніж термін страхування життя. Оскільки цілому по страхуванню життя також дає вам варіант інвестицій, премію, яку ви платите за нього значно вища, ніж строк страхової премії. Ви повинні вивчити страхові документи щохвилини перш ніж іти вперед з покупкою політики, як страхові компанії зазвичай відняти комісію агента і різних зборів з вашої сплаченої премії. Агенти зазвичай не розкривати всі витрати і витрати, пов’язані з політикою і тільки після того як ви купили політики ви дізнаєтеся про них. Наполягати на вивченні політики брошуру і розуміння політики докладно, перш ніж здійснювати свої важко зароблені гроші на політику.