довгострокове управління ULIP

ULIPs допомогти вам керувати своїм ризиком прибутковість. З подвійною перевагою безпеки та інвестицій, ULIPs останнім часом стала найпопулярнішою страховий продукт з наявного діапазону полісів страхування життя. При більш високою нормою прибутку, ULIP дає жорстку конкуренцію традиційним страховим продуктам, як фонд планів і планів гроші назад. Основна причина вибирають для політики інших, ніж термін страхування є забезпечення найбільшого значення погашення для вкладеної суми крім смертності вигоди.
Коли мова йде про зрілість значення, що є найбільш важливим є внутрішня норма прибутковості (IRR) на інвестиції. Це посилюється річних прибутковості, де чиста приведена вартість вартість інвестицій буде дорівнює чиста поточна вартість вигод від інвестицій. Політики з високим IRR будуть найбільш бажаним. Але, щоб уникнути того, яка функція використані страхові агенти, IRDA зафіксував 6% і 10%, як передбачувана норма прибутку для прогнозування майбутніх вигод.

Згідно з останнім рейтингом ULIP Класичний Життя Перспективи Гроші Бірла Sun Life прем’єром, світське життя ING Vysya життю і свободі життя Aviva Плану є одними з Топ-10 тип 1 ULIPs. Але інвестування в хороший страховий поліс ULIP це тільки перший крок до розумних фінансового планування інвестицій. Після інвестування, необхідно ефективно управляти ULIP для оптимальної віддачі. Ігнорування або забуваючи про ULIP після інвестицій може призвести до збитків, хоча ви, можливо, вклали в кращих ULIP плану наявності. Таким чином, фокус у тому, щоб вибрати хороший ULIP і зробити його виконувати.

Хоча менеджери фондів для регулярного моніторингу і доставити перевищують контрольний віддачу від своїх інвестицій ULIP, все ще можна значно поліпшити його роботу, скориставшись Перемикання Mechanism.The перемикання приміщень, пропонованих страховими компаніями дозволяє застрахованій скористатися руху ринку для того, щоб отримати прибуток. Залежно від настрою ринку, інвестор може перемикатися з одного фонду в інший без яких податкових зобов’язань. Як правило, страхування життя Індії компанії пропонують різні типи фондів параметри відповідно до ваше ставлення до ризиків. Консервативний фонд може мати 100% інвестицій в боргові інструменти, щоб зберегти вартість; збалансований фонд боргу може є 60: 40 відношення боргу: справедливість; зростання фонду може мати борг / капітал у 40:60 підвищити цінність ваших інвестицій; в той час як прем’єр-фонд прямих інвестицій зазвичай буде виділити небудь від 90% до 100% інвестицій в пайові та відповідних документів для людей з високим ризиком уподобання.

Загальне правило для боргових зобов’язань на акції портфелем в ULIPs в тому, що ви повинні піти консервативним шляхом збільшення ваших вкладень в боргові коли ринки знаходяться на найвищому, дуже нестійкі і, ймовірно, почне падати будь-який час. І навпаки, коли ринки є дуже низькими і пригніченим. Ви також зможете накопичувати деякі хороші акції в вашому портфелі за нижчою вартістю у зв’язку з низьким настрої ринку шляхом підвищення частки інвестицій в цей час. Коли плутають про те, що робити, зігніть до боргу, щоб бути на безпечній стороні.

На заключній записці, ULIPs великі фінансового планування та пенсійного планування продукту, вони просто потрібні своєчасного управління. Купити їх на тривалий термін, а не тільки в цілях економії податків. Моніторинг руху ринку і скористатися Пристрій комутації для оптимізації вашого повернення. Якщо ви не можете робити все це, то краще зробити вибір на користь PPF і пайові фонди, щоб бути на безпечній стороні.