довгострокове партнерство догляду в Західній virginiawest Вірджинія є одним серед держав, які нам також фактори

Західна Вірджинія є одним серед штатів США, яка також стикається більший ризик хронічних захворювань і необхідності тривалого лікування. Недавні дослідження показують, число людей у ​​віці 85 років і вище, як очікується, збільшиться на 43 відсотків до 2030 року, які в свою займає 45-е держава з її зростанням швидкості 85 і вище населення.

І, щоб допомогти його жителям легко придбати права на LTC, Західна Вірджинія розробила план з конкретними термінами для оцінки та визначення загальнодержавної варіанти обслуговування. Цей судом плану обслуговує певні групи людей, які включають в себе: літні люди, діти, люди з розумовою відсталістю / відхиленнями у розвитку, люди з обмеженими фізичними можливостями, люди з психічними захворюваннями, а також люди з черепно-мозкові травми.

Для мешканців, щоб краще зрозуміти цю нову розробку LTC, наступні керівні принципи були розроблені Західна Вірджинія Департамент охорони здоров’я і людських ресурсів на допомогу цій зростаючої LTC питання про потреби в галузі охорони здоров’я.

По-перше, людина, яка є бенефіціаром програми в Західній Вірджинії партнерства та довгострокового догляду права вимоги мають право на державні медичні програми допомоги. По-друге, якщо довгостроковий догляд партнерської програми припиняється, людина, який придбав Західна Вірджинія довгостроковий догляд партнерської програми політики до дати програма була припинена повинні мати право на отримання активу зневагою, якщо це дозволено.

По-третє, програма знаходиться у віданні Управління медичних послуг. Управлінню слід встановити партнерські програми довгострокового догляду в Західній Вірджинії, виділити кошти на довгостроковий догляд за рахунок поєднання приватного страхування і Medicaid, у відповідності з федеральним і державних партнерств описано довгострокового страхування.

І, Бюро медичних послуг прагнуть взаємні угоди з іншими державами-членами, щоб продовжити діяльність покинути жителям Західної Вірджинії, які придбали довгостроковий догляд політики партнерства в інших державах, які, відповідно до вищезазначених положень.

На додаток до цього, Західна Вірджинія розробила дві ініціативи щодо здійснення балансування показників, а саме Західна Вірджинія Olmstead плану і незалежне дослідження консультанта спеціально для балансування свого довгого системи підтримки перспективі.

Держав Olmstead План складається з 10 ключових цілей з відповідними цілями конкретно стосується наступного: усвідомлений вибір, ідентифікація, перехід, диверсія, розумному темпі, усунення інституційних упередженості, самостійної роботи, захист прав, забезпечення якості або поліпшення якості, і спільноти служб, опори, і діяльності. Цей план був розроблений як рішення для балансування довгострокову систему підтримки, щоб розмістити зростаючу потребу в будинку і общинних послуг.

На закінчення, Західна Вірджинія повинні подолати багато проблем і використовувати багато успіхів, щоб забезпечити людям з обмеженими можливостями і літніх людей мають вигідною довгострокової підтримки в ситуаціях, які є найбільш придатними і привілейовані. Збалансована система, яка пропонує вибору і можливостей для людей, щоб бути якомога більш незалежними при зміні соціальних потреб і здоров’я має вирішальне значення для стабільності системи.