довгострокове партнерство Флориди програма по догляду

Предметом довгострокового догляду, здається, стає більше уваги сьогодні. Велика частина дискусії зосереджені на довгостроковий відхід пов’язаний з його ціни на послуги, зростанням населення вихід на пенсію, різке збільшення тривалості життя і очікуване вплив на збіжність цих факторів сім’ям і сектора охорони здоров’я.

Питання зачіпає не тільки одна держава в США, але головним чином усе і Флорида входить в їх числі. Флорида є одним з найпопулярніших держав серед літніх людей і пенсіонерів у зв’язку з його сприятливим кліматом, старший варіанти догляду та допомога життя, що держава може запропонувати. Це фактично збільшило потребу в допомогу життя за ці роки. Дані показують, принаймні, 70 відсотків людей у ​​віці старше 65 років вимагають довгострокових послуг з догляду в якийсь момент в їхньому житті. Medicare і більшість приватного медичного страхування не платить за більшість послуг, які призвели до розвитку довгострокового догляду Програми Партнерства в 1980 році для заохочення фізичних осіб на купівлю LTCi.

І, щоб зменшити витрати на довгостроковий догляд, законопроект, прийнятий у штаті Флорида в 2005 році Законодавче яка створена основа для розвитку партнерської програми і спрямовані агентства з охорони здоров’я адміністрації (AHCA), щоб створити програму, яка створює стимули для людей, щоб купити охоплення і встановити стандарти прийнятності та координації з Управлінням з регулювання страхування. Подальший рік, Флорида законодавці схвалили законопроект, який забезпечує чудовий захист реформ здійснювати тривалі страхування по догляду термін дешевшим, доступним і прибутковим.

Довгострокові Флориди Догляд Партнерська програма допомагає окремим особам вжити заходів для їх LTC потреби шляхом придбання страхових якої людина думати, відповідає сумі активів він / вона хоче захистити. Крім того, він гарантує, що, коли людина подати заявку на Medicaid, люди з кваліфікованим LTC політику партнерства, мають право на захист активів. Це просто означає, що вони можуть тримати свої активи в сумі, що дорівнює сумі, сплаченої їх політику в області витрат з їх обслуговування.

LTC політики партнерства у Флориді податок кваліфікованих (частина страхових внесків можуть бути затребувані в якості податкового вирахування) у відповідності з федеральним законом, надавати абонентам захист від інфляції, а також забезпечити долар за долар захисту активів в ситуаціях, коли страхувальник має подати заявку на довгострокову допомогу догляду Medicaid. Це означає, що як тільки приватні вигоди страхування будуть вичерпані для людей з політикою програми партнерства, спеціальні правила Medicaid застосовуються, якщо додаткове освітлення необхідне. Без політики програми партнерства, люди, як правило, повинні “провести вниз” свої активи – по суті, збіднюють себе-перш ніж отримати право на Медікейд.

Послуги, які можуть бути включені в FL довго страхування по догляду термін такі послуги, як догляд на дому, допомога життя дорослий дитячий сад, тимчасового догляду, паліативної допомоги, будинки престарілих та допомоги, надаваної послуги для хвороби Альцгеймера.