довгострокове медичне страхування – ближче

Діти сьогодні стикаються постійно зростаючого числа спокус від пиття і куріння, наркотиків, азартних ігор і попередні бойові сексу. На жаль, через свою молодість і недосвідченість вони не розуміють, що те, що вони роблять в їх молодь може мати великий вплив на якість їхнього життя, як вони стають старше.

З іншого боку, як люди стають старше і вік пенсійний підході вони починають розуміти, що їх безпечність юнак мати величезний вплив на якість їхнього життя, але тепер вони готові зробити все можливе, щоб видалити якомога більше ризику вони можуть. У результаті, все більше тенденція була купівля довгих медичного страхування термін як один із способів зниження фінансових ризиків тривалої хвороби позах.

Довгострокове страхування здоров’я є одним з кращих способів зменшити страхи що ви можете мати в плані того, як ви будете в змозі піклуватися про своє здоров’я після (і в деяких випадках в більш ранньому віці, якщо ви почали жертвою несвоєчасного аварії) виходу на пенсію, а також забезпечити свою сім’ю (ваш чоловік, діти і навіть ваші онуки), що вони не будуть обтяжені потенційно величезну кількість боргів, які можуть виникнути в результаті високої вартості медичного обслуговування. Довгострокове страхування охорони здоров’я є одним із кращих способів, щоб гарантувати, що не тільки ви будете отримувати більш високу якість догляду, але, що ви не втратите життя варто заощаджень в процесі.

Тому що видатки на охорону здоров’я продовжують рости ціни на драматичні майже щороку, це стає все більш доцільно почати охоплення набагато раніше в житті. Традиційно, люди не будуть навіть розглядати довгостроковий догляд до передпенсійного або навіть до після виходу на пенсію, але ви можете переглянути своє мислення, якщо це був ваш план. Кілька великих причин, ви можете розглянути дивлячись у довгий медичного страхування термін вже у вашому середини 50-х є премії та затвердження. Політики вивезли, коли хтось на їх початку 50-х (це як і раніше розглядається як сприятлива вікова група) набагато дешевше, то одна розпочата на їх початку і середині 60-х і старше ви стаєте, тим вище премія.

Однак, якщо ви берете з політики, коли ви молодше ви будете продовжувати платити ту ж премію, навіть якщо ви стаєте старше. Звичайно, ви можете сплатити протягом 10, 15 або 20 років, перш ніж вам це потрібно, але коли ви робите це потрібно ви будете мати набагато більш широке охоплення.

Одна велика причина, ви можете розглянути питання про прийняття політики в більш ранньому віці, що ви значно збільшить ваші шанси на отримання затверджених, що не вершниками або інші винятків. Як тільки ви отримаєте травму або хворі і розумієте, що повинні довгострокового страхування здоров’я, то це занадто пізно, щоб отримати покриття, тому що жодна страхова компанія не видасть вам політику – будь-що.

Якщо ви знаходитеся в даний момент трохи старше, і у вас є інші доходи, крім вашого допомоги по соціальному забезпеченню або Додаткового соціального доходу (SSI), і ви абсолютно не мають проблеми з оплатою для повсякденних потреб, і всі ваші щомісячні витрати, то вам обов’язково треба подивитися в довгострокові охорона здоров’я страхової план.

Як тільки ви приймаєте рішення, щоб подивитися в покупці довгостроковий догляд медичного страхування план, який ви повинні знати, що все, що компанії ви говорите занадто оцінять ваше здоров’я, і ​​ви поточний стан життя до видачі Вам поліс. , Яке буде оцінювати вашу здатність керувати своїй повсякденній діяльності (ADL).

Ці так звані діяльності в повсякденному житті такі заняття, як: приймаючи ванну, стриманість, туалетний себе, їдять самостійно, ходити в туалет (самостійно) і отримати собі в і з ліжка. Якщо ви не можете більшість, якщо не всі з цих заходів ви зміните того, щоб бути схвалені і поліса значно скорочується.

З іншого боку, різні компанії використовують різні критерії схвалення й існують різні типи політики ви можете подати заявку. Деякі політики спрямовані на дому медичної допомоги або мати особистого медсестру додому в той час як інші призначені для відходу, які будуть отримані під час перебування в установі довгій перспективі. Вам буде надана можливість вибрати тип плану ви хочете коли ви подаєте заяву, але як і більшість речей, ви платите за те, що ви отримуєте, і різні плани настануть різні цінники. Просто переконайтеся, що ви ретельно зрозуміти всі ваші варіанти першої і якщо ви відчуваєте тиском і незручно тоді ввічливо перейти до наступної компанії застосовувати.

Ця стаття може бути відтворений тільки в повному обсязі.