довгий термін страхування по догляду, кому можна довіряти

Договором визнається договір, і довгостроковий догляд страхова компанія має право і обов’язок слідувати формулюванні його політики на лист. УВАГА ПОКУПЦІВ! Компанії можуть «тлумачити» розпливчасті формулювання на свою користь. Таким чином, це дуже хороша ідея, щоб заручитися експертиза контракту Адвокат страхування на самому початку, а не чекати, поки відмовляють. Просто знаю, що юристи дорогі, так що будьте готові витратити додаткові гроші на цей останній крок.

Якщо ви не добре розбираються в договірному праві і знати в і оформлення мови страхової галузі, не припускав, що ви розумніші, ніж ваші юристи довгостроковий догляд страхової компанії. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви купуєте.

Перевірка поліса договір з адвокатом, який знає, в довгостроковій перспективі догляд страхування жаргон а також переконавшись, що у вас є компетентні і жалісливим довгостроковий догляд страхових брокерів у своєму кутку це найкраще з обох світів.

Брокери можуть бути дуже корисні, якщо вони споживача орієнтовані, однак вони не навчені в законі. Навіть довгострокові Клея страхування по догляду наставником / тренером, які володіють багаторічним досвідом, був захоплений зненацька кілька разів. Увірувавши формулювання політики означало, що він обіцяв покриття за певних обставин, Чарлі був спустошений і лють, дізнавшись, що претензія клієнта була поставлена ​​під сумнів. Чарлі був не юрист, і сумлінно він вірив тому, що страхова компанія посилався під час навчання. Може бути, він був занадто довірливий. Його навчання було про продажі, а не про конкретну формулювання в певної політики і правові наслідки такого формулювання для своїх клієнтів.

Однак, якщо довгостроковий догляд страхової компанії намагається заперечувати ваші претензії, ваш брокер може піти на биту для вас розмірковуючи вашого імені. Чарлі зробив це для своїх клієнтів, і він виграв. Часто брокер може висунути претензію через, коли споживач не може. Вони не можуть стверджувати закон, але у деяких дійсно є “тягнути”. Це особливо вірно, якщо брокер є найбільшим виробником довгостроковий догляд страхової компанії. Компанія не хотіла засмучувати брокера і ризик втратити майбутніх продажів, навіть якщо вони туманно в межах їх прав відмовляти в позові. (Я кажу невизначено, тому що деякі політики невизначені в їх формулюванні.)

Так що, якщо Вам дійсно потрібна допомога отримувати ваші претензії затверджений, ви можете побачити, якщо ваш брокер може допомогти, перш ніж витрачати гроші на адвоката. Будь ласка, зверніть увагу: Там може бути час, обмеження, пов’язані з подачі апеляції або оспорювання відмови страхової компанії претензій / вигоди. Якщо ви думаєте, що ваш позов був несправедливо заперечувати, не відкладайте. Діяти прямо зараз.

У більшості випадків, ваш брокер може стати вашим кращим другом під час “час претензій”. Обличчям до обличчя з ситуацією довгого терміну догляду може бути неймовірно напружений і емоційний момент, як для людини, які потребують догляду, а також для членів сім’ї.

Примітка: читати вашу політику, щоб побачити, якщо вам необхідно подати заяву протягом певної кількості часу. Деякі політики вимагають письмове повідомлення протягом 30 -90 днів з підтвердження інвалідності.

Зателефонуйте своєму довгостроковий догляд страховий агент, як тільки ви повинні отримати вигоду. Добросовісний брокер допоможе вам з вашою заявкою. Агенти повинні розглянути це частина їх роботи. Деякі агенти можуть навіть пройти зайву милю, допомагаючи вам заповнити ваші документи і переконавшись, що вона буде подана в строк.

Це добре, щоб знати, що у вас є довіреної брокера, щоб спертися в час, що може бути заплутаною і Болісно часу.