довгий термін страхування по догляду, що знаю

У той момент, дорослі нанесені виснажливою хворобою та / або інвалідністю сигнали потреба в довгих послуг з догляду термін, щоб продовжити своє життя. Тим не менше, ці послуги коштують дуже дорого, що середній платник податків буде важко впоратися з векселями. Як інституційних, так і житлових догляду ціни є дорогими, які є потенційною загрозою для фінансів людини. З будинку престарілих ставки, які зросли до $ 75000 на рік це 2010, як ви можете платити за рахунками, які можуть збільшити до $ 90000?

Де я можу отримати довгострокове страхування догляд?

Довгі страхування по догляду термін є досить хорошим способом для захисту всіх ваших активів, які ви наполегливо працювали все своє життя, щоб досягти. Ви, звичайно, не хочете, щоб викинути їх для будинків престарілих, чи не так?

Є ряд страхових компаній, які пропонують всім LTCi політики Сполучених Штатів. Ці політики можуть бути придбані окремими особами або групами.

Як вибрати довгий термін догляду політики?

Існують різні види політики LTCi пропонується в ці дні. Відшкодування довго страхування по догляду термін або “добові” політика платить пільг, які можуть перевищувати Ви фактичних витрат. Тим не менш, відшкодовуються політики платять тільки за розмір допомоги, що ваші політичні питання, і ви відшкодовуються фактичні витрати, отриманого в день, тиждень або місяць.
В даний час багато компаній також пропонують політики з обміном перевагами. Цей тип забезпечує вигоду сума, яка може бути використана для різних скористатися поїздами догляду перспективі.

Там немає певної політики, яка охоплює загальні витрати. Ви зазвичай вибирається сумою денної допомоги від $ 50 до більше $ 300 за будинок престарілих. Щоденне допомогу по догляду на дому, як правило, дешевше, ніж допомоги вдома престарілих. Пам’ятайте, що ви будете плечу витрати, які йдуть вище вашого сумою денної допомоги.

Крім вашого звичайного LTCi, політики, існують важливі вершники, які повинні бути додані, але очікувати, що ваша премія буде піти вище. Захисту інфляції значно захищає вашу політику із зростанням ставок. Це автоматично збільшує щоденне посібник, але ціна на премію не впливає.

Що це коштує?

Там немає фіксованої ціни для довгострокової політики догляду. Ціна премій часто впливає саме чинники віку, розмір допомоги, тривалість дії, а період очікування. Люди, які купують політики в більш молодому віці слід очікувати значно нижче в порівнянні з преміями тих, хто купує політику в їх кінці 60-х і старше. Сумою денної допомоги повинні відображати в преміум. В іншому випадку ліквідації або “період очікування” є кількість днів, що людина буде платити з власної кишені витрати перед страховою компанією недопалки дюйма Чим довше період ліквідації, більш низькі премії стали.

що LTCI охоплює?

Багато з довгих політики сьогоднішньої терміну догляду охоплюють різні види послуг, починаючи від кваліфікованих, середнього та позбавленням догляд в будинку престарілих. Політика може також охоплювати медичної допомоги вдома, допомога життя дорослий дитячий сад і інші послуги, в суспільстві.

На що не поширюється?

Є обмеження або виключення певних страхових компаній. Вже існуючі умови можуть обмежувати вас від покупки політики. Психічні та інші когнітивні розлади, що не охоплюються. Люди, які мали доповіді алкоголізму та наркоманії заборонені.