довгий термін страхування по догляду так чи ні

Довгостроковий догляд страхування просто необхідно враховувати всі, хто може претендувати на медично це важливе охоплення.

Чому? Для початку Ось 10 причин:

1. Коефіцієнт: Шанси на Вашому необхідності тривалого лікування переважної: Шанси вимагають тривалого лікування у вашому житті тепер зросла до 70 відсотків. Це означає, що сім з 10 американців будуть використовувати свою політику – це набагато більший ризик, ніж аварії авто або пожежі. Більшість людей навіть не буде розглядати буття без домовласників і авто страхування, але є дуже багато людей, які ще не захищений з довгими страхування по догляду термін.

2. Довговічність: Люди стали жити довше. Є в даний час все більше людей у ​​віці старше 100, ніж у будь який інший час в історії. Тим не менш, ми до цих пір немає ліків від хвороби Альцгеймера, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз і багато інших хвороб, які можуть призвести до необхідності тривалого лікування.

3. Незалежність: Жоден батько не хоче, щоб коли-небудь бути тягарем на їхніх дітей, особливо, якщо їхні діти виховують своїх власних дітей. Бебі-бумери називаються сендвіч покоління, тому що багато піклуються про літніх батьків з медичними потребами, одночасно надаючи дитини або дітей в коледжі. Але більшість пенсіонерів хочуть залишатися незалежними тих пір, як вони можуть, навіть коли мова йде про такі прості речі, таких як водіння самі призначенням лікаря і в магазин.

4. Проведіть вниз: ви ризикуєте необхідності витрачати вниз весь заощаджень для довгострокових потреб у догляді, перш ніж померти, не залишаючи нічого для ваших спадкоємців або що ще гірше, вашому чоловікові.

Найбільш поширеною урядової пільга надається за Medicaid, а подружня пара може мати близько $ 100 000 в той же час економія qualifing для будинку престарілих вигоди за рахунок Medicaid. Але одна людина не витрачати свої заощадження до $ 2000, перш ніж він має право на отримання тих же пільг.

Тим не менше, більшість батьків хотіли б залишити щось до їх сім’ї, навіть якщо це всього лише вартість їх будинку для своїх вижили продати і розділити доходи. Кожне покоління вважає, що залишивши у спадок важливо, навіть якщо їхні діти вже успішно.

5. Нова статистика: Навіть незважаючи на довгостроковий відхід пов’язаний з літніх людей та пенсіонерів, Unum, основним LTC страховою компанією, повідомляє, що в 2006 році майже 58 відсотків претензій LTCi були для людей у ​​віці до 65 років. Середня претензії для цієї вікової групи тривало рік або довше. Аналіз Unum показав, що 30 відсотка були раком претензій, і більше 10 відсотків були вимог, що випливають із штрихів. Інші провідні джерел вимог включені неврологічне захворювання, слабоумство і розсіяний склероз. Ці дані підкреслюють той факт, що молодший хтось, коли вони застосовуються для освітлення LTCi, тим краще.

6. Андеррайтинг зміни: за останні сорок років, страхові компанії виявили, що багато страхувальники, які придбали LTC охоплення зберегли ці політики в силі довше, ніж страховики очікували. У минулому, багато страховиків ціною своїх планів очікуючи, що певна кількість політика буде проміжок часу, що призведе до додаткового прибутку для компанії. Але коли число завершився політики було менше, ніж очікувалося, вимог збільшилося, змушуючи їх переглянути свої керівні принципи андеррайтингу.

7. Уряд заохочення: Федеральний уряд і уряди штатів в даний час наполягають на людей, щоб купити їх власні довгострокові політики допомоги. Очевидно, що якщо люди купують більш довгострокового страхування, менше людей буде мати доступ до Medicaid і соціальні програми, які спільно фінансуються федеральним урядом і урядами штатів.

Їх стратегія складається з трьох частин: по-перше, вони зробили його жорстким, щоб претендувати на Medicaid. Стратегії, які старша права адвокатів та сертифікованих планування нерухомості змогли рекомендувати в минулому, тепер проти закону. По-друге, деякі держави сприяти кооперативі програм заохочення громадян придбати довгострокову політику допомоги. У більшості випадків, незалежно від значення, що політика буде платити будуть доповнені держави у вільних, майбутнє, LTC вигоди. Більшість країн мають обмеження на пільги, але само собою зрозуміло, це хороше співвідношення ціни і резидента. Останнє, але не менш важливе, податків кваліфікованих довго політику догляду термін не підлягають оподаткуванню.

8. Юридичні зміни: Знову ж, федеральний уряд, а деякі держави вже змінив правила про те, що заявники Medicaid може законно зробити, щоб претендувати на отримання посібників. Одним з основних змін 2 лютого 2006 стало прийняття ДРА (Закон про скорочення дефіциту) 2005 року. Ця розширена “спостерігається в той період” для подарунків до п’яти років з трьох років. Крім того, на подарунки, будь то гроші або майно – штраф розрахунок буде вважав, від дати подання заявки на Medicaid, а не з дати дарування. Ще одна відмінність відноситься до використання життя справами нерухомості виживаності. Закон тепер обробляє їх як якщо подарунок не відбувся для виборності Medicaid.

9. Про стягнення майна: Якщо потрібно Medicaid для їх довгострокових потреб у догляді, 49 з 50 держав тепер є закони, щоб накласти арешт проти справедливості в своєму будинку, так що, коли пацієнт Medicaid і їх дружини, якщо це доречно, минуться, Держава вимагає викуп за гроші, які вони сприяли до їх медичного обслуговування. І там йде будь передбачувані успадкування.

10. Гнучкість охорони здоров’я: надання медичної допомоги вдома, безумовно, одна з найпопулярніших налаштування для допомоги. Якщо це взагалі можливо, люди хочуть, щоб залишитися в межах їх власного будинку, де вони зручні проти живуть в умовах виправної установи. З гарною медичної допомоги вдома переваг, доступних в більшості довгострокового догляду політики, цей вибір може стати реальністю. Ми бачили, люди використовують медичного обслуговування на дому благо своєї політики, щоб мати няню або допомога дому, щоб допомогти їм у їх повсякденній діяльності. Деякі з найбільш поширених захворювань була хвороба Альцгеймера, рак, інсульт, і стабільності і мобільності.

З цих причин, ви можете легко виправдати довгострокового страхування для вашої майбутньої фінансової свободи і незалежності. Це розумно зібрати якомога більше інформації за статистикою, закони та страхові того, щоб дійсно бути підготовленим.