добро і зло природи договорів страхування

Більшість звичайних контрактів є сумлінними або хороші контракти віри. Договори страхування, однак, є контракти “uberrimae Fidei”, або контракти вкрай сумлінно. Найбільший ступінь сумлінності необхідна переговорів, що передували видачі договору. Ця вимога має довгу та цікаву історію.

У перші дні морського страхування контракти були укладені в місцях, віддалених від суден і вантажів, які охоплюються політикою. Це було необхідно для страхувальником і страховиком торгуватися на рівні сумлінно вище, що потрібно в звичайних торгових зносин дня. Ця вимога є фундаментом, на якому доктрини гарантій, заяв і приховування засновані.

Було сказано, що кращий контракт страхування життя, як особистої, весілля контракту. Обидва страхувальником та страховою компанією, у вирішенні на літаку вкрай сумлінно, на це увагу не тільки договору ведуться переговори, але і про характері, поведінці і кредитні один від одного. У просторіччі певний шматок власності говориться як застрахованим. Насправді, він є власником, який застрахований.

Договір страхування не прикріплений до власності і не проходить з ним нового покупця. Згода страхової компанії необхідно призначити будь-якого договору страхування, за винятком страхування життя. Договір страхування життя не є, строго кажучи, особистий контракт, і він може бути призначений без дозволу компанії.

Після того, як втрата стався під будь-яким договором майнового страхування, договір зводиться до простої вимагати гроші, а вона стає вільно призначуваних в якості боргу або будь-яких інших нематеріальних прав власності. Поліси страхування життя, з іншого боку, не може бути призначено після настання страхового помер, якщо компанія не схвалює призначення.

Договір страхування є договором, в цілому, хоча ця функція в даний час постраждали від статуту. Це означає, що, навіть якщо об’єкт застрахований зруйнована одна з небезпек названий в політиці (або одним не названа, якщо на те пішло) до закінчення політики, жодна частина премії не підлягає відшкодуванню. Вся премія пішла моменту договір набирає чинності і ризик надає. Якщо з якоїсь причини ризик ніколи не надає, вся премія підлягає відшкодуванню.

Кілька прикладів може прояснити ці заяви. Припустимо, ви купуєте трирічний поліс на ваш будинок на премію в розмірі $ 50. Через два дні після торнадо ріпи через будинок, зрівнявши її. У вас ще є поліс з майже три роки, щоб бігти, але ні будинку повинні бути захищені.

Тим не менш, ви не будете мати право на відшкодування в рамках загального права. Такий характер договорів страхування виявилася настільки суворою, що в застосуванні законів і правил страхування всіх держав в даний час вимагають страхові компанії, щоб зробити повернення премії у випадках, коли застрахована вирішує, що він більше не має необхідності в політиці.

Повернення без медичної страхової премії життя не пропорційно, але меншу суму. Слід зазначити, що існує декілька покриттів, таких як бунт і дощ страхування, в якому за собою право скасувати суворо обмежений.