для людей з СУИ, проданий страхування

Може бути, ви чули, що в більшості програм ТБ, радіопередачі, читати його в форум сайтів, документів та інших джерел, що є багато людей, турбуючись про різних шахраїв, які вони з цього довели. Нещасний справа в тому, що є багато з цих людей, які вірили, що вони знаходяться в деяких захисту. Це просто шок, проте, за ці “страховки” продаються закінчив тим, що надзвичайно величезні шахрайства. Питання про виплату страхового захисту (ІЦВ) одна річ, яка викликала багато людей у ​​Сполученому Королівстві. Як ви можете захистити себе, коли ті люди, які продають ці речі до вас наповнені так багато слів і переконати, що вони не тільки тут звучати чорний як смола, вони в систему, щоб переконати вас, і дуже скоро, ви неправильно Страхування вже продана.

Впевнена, що це дуже погана річ, щоб пройти думати про вас є багато речей, які ви, можливо, витратили гроші. Але перш ніж ви навіть стати мішенню, перш ніж ви станете серед статистики, намагаються виявити всі тактики, яку відіграють ці люди і є речі, відповів на найкраще, що ви могли б.

Визначення, якщо ви помилилися продав страхування або інакше це дуже важливо. Якщо ви плануєте зробити кредит, будьте обережні, якщо ви пройшли через ці ситуації або запитує банк зробити це:

* Ви виставили рахунок за PPI, навіть якщо ви не прийняли його. Обман дуже очевидно, якщо ви помітили, розбивку витрат, ви побачите, що деякі суми піти в PPI, коли ви навіть не уповноважили його. Різні чинники можуть бути надані з кредитування партії, і це дійсно залежить для вас, якщо ви дозволили цьому пройти або якщо ви будете боротися за неї.

* Ви будете змусили повірити, вам потрібно, щоб PPI до Вашого затвердження кредиту. Ясно, що це те, що ніколи не треба вірити чимало банківських установ практикують це і сумна істина полягає, багато людей, у зв’язку з необхідністю, буде також дотримуватися отриманні PPI так що ваші фінанси будуть затверджені.

* Ви не спитають про ваше здоров’я тлі. Необхідно, щоб партія просить позику цей матеріал, тому що це, як вони будуть оцінювати ваші “платоспроможність”. Якщо ви той, хто завжди були нездорові або, звичайно, переживає важкі хвороби, то немає ніякої причини, що кредит буде удостоєний під своїм ім’ям. Якщо нічого подібного не буде зроблено, то там має бути кілька неправильних продав страхування або що-небудь підозріле.

* Ваш статус зайнятості не буде запропоновано. Багато людей, звичайно, розгляну ваші кредит, якщо ви працювали близько року, так що якщо ви працюєте на себе, багато речей будуть поцікавився вашої здатності платити за кредити, тепер, якщо цей матеріал не просять, то безумовно щось не так.

* План виплат не пропонується або пояснити вам. Ясно, що це може бути дуже серйозною проблемою, і якщо ви не збираєтеся працювати, щоб мати речі, буде ваш шлях, то, безумовно, ви повинні поглянути в обличчя підсумки СУИ, проданий страхування. Це дуже важливо звернути пильну увагу до речі, перш ніж все стає дійсно брудно для вас.