для жінок – планування нашої страхові потреби

Після того, світ був простий. Якби були, як дві протилежності або / або, і день / ніч, це було легко поводитися з ними як різні і діяти відповідно. Потім з’явилися ідеї рівності і деякі протилежності були оцінені так само, коли справа дійшла до лікування вони заслуговують. Принаймні, це зараз політично неправильно припускати, чоловіки і жінки повинні ставитися по-різному. Таким чином, закон встановлює правила щодо запобігання дискримінації за ознакою статі (або гендерній якщо це також різні). Крім того, що, коли мова йде про страхування, є деякі дуже вагомі причини для лікування чоловіків і жінок по-різному. Хоча закон може бути змінений, є деякі фіксовані біологічні та культурні ролі, які, здається, міцно прикріпленою до жінок. Тепер ми можемо голосувати, володіти власністю і переслідувати наші власні кар’єри, але ми народжувати і, як очікується, щоб ростити дітей з можливістю стати догляд за старими батьками. У жонглювання між всіх цих суперечливих вимог нашого часу, це легко кидайте м’яч у фінансовому плануванні.

В ідеальному світі, ми, жінки сідали спокійно і визначено план для нашого життя. Це було б перерахувати мети і якимось чином стежити за прогресом, так що, якщо ми, схоже, відходить від шляху, ми можемо направити повернутися на колишній курс. Там буде етапи: отримання роботи, економія для нашого власного будинку, уникаючи боргів, планування сім’ї. Якщо наші партнери, діти або батьки прийшли до залежати від доходу ми приносимо в будинок, ми повинні думати про страхування. Як ми можемо залишити їх без надання для них? Якщо ми не в тягар їх під час нашого життя, ми не хочемо стати тягарем, залишаючи їх. Так що нам потрібно достатнє освітлення, щоб очистити іпотеку на будинок, заплатити за освіту наших дітей і купити в турботі про наших батьків. У цьому, це не має значення, чи є ми мати-одиначка або один з пари. Втрати нашої працездатності впливає на все навколо нас.

Потім ми підходимо до ключового різниці. Ми живемо довше, ніж чоловіки, таким чином, право поліса страхування життя це наш спосіб економити на пенсію. Як дійдете до кінця нашої трудового життя, всі основні борги повинні бути виплачені. Будемо сподіватися, що ми зробили схем пенсійного забезпечення і може жити просто. Але завжди є надзвичайні ситуації. У таких випадках, що мають політику з грошової вартості або інвестиційна складова дає нам підстраховка. У гіршому випадку, ми можемо продати політика для одноразової виплати. При правильній політиці, ми можемо перенести кошти або займати щодо очікуваних вигод. Ця потреба в довгостроковому мисленні означає, що ми повинні виявляти особливу обережність при отриманні котирування по страхуванню життя. Ми повинні охопити весь діапазон типів політик. Це такому разі доцільно говорити з незалежним агентом або брокером, щоб отримати пораду. Мета полягає в тому, щоб гарантувати, що ми маємо право рівень покриття за доступною премії під час нашого життя з адекватною захистом для наших потреб виходу на пенсію. Підносячись над егоїстичними потребами, ми можемо думати про гнучкість, щоб забезпечити прикриття для сім’ї ми залишаємо позаду. Це може включати планує збільшити інвестиції елемент, як ми стаємо старше, або додаванням покриття для підвищення вигоди ми залишимо позаду в кінці довгого життя.