для деяких, зимові снігу обумовлені

Якщо не буде серйозних змін у світовій клімат, ті з вас, що живуть у південних штатах можуть користуватися тими ж теплу і жарку погоду цілий рік. Реальність для тих з нас, що живуть в північній півкулі Є чотири сезони так, як ми виходити з падіння, давайте передбачати прихід зими з декількох слів ніжних попередження. Це сумний факт, що в якості першого падіння снігу, кількість дорожньо-транспортних пригод, викликаних погодою стріляти вгору. Погані умови водіння створюють проблеми, що багато власників транспортних засобів не відповідають. Зимовий період з грудня по лютий приносить найбільшу кількість сезонних вимог у будь-який рік. Перший день снігу або ожеледі ловить кожен непідготовленим. Ідеальний водій завжди буде мати транспортний засіб пройти обслуговування переконайтеся, що все готово до напруг і деформацій зимового водіння. Першим пунктом переліку є настройка двигуна щоб максимально збільшити шанси його пуск при низьких температурах. Потім він проходить через випробування ефективності гальмування на рульове керування на шини – є досить протектора зберегти зчеплення на обледенілій дорозі, чи немає? За винятком, так чи інакше, наші пріоритети не схоже, щоб включити цей профілактичне технічне обслуговування, і ми знаходимо наше бачення обмежено мокрий сніг та сніг, або транспортних засобів не в змозі зупинитися, або переміщення в несподіваних напрямках, як утворюється лід під нашими колесами. Навіть найдосвідченіші водії можуть бути спіймані. Звичайно, як зимова погода триває, ми пам’ятаємо всі наші методи виживання і кількість нещасних випадків падає. Але в цьому перші кілька днів, це може бути вбивство на дорогах.

Навіщо вам все одно? Ну, якщо ви їдете на автомобілі старше мінімального страхування відповідальності, ви просто накопичують більш почесним шрами в бою і залатати інше, яке не може бути проігноровано. Ті з вас, з зіткнення і всеосяжне покриття необхідно звести до мінімуму кількість претензій ви робите, щоб уникнути премій зростає. Це означає, що кілька простих правил. По-перше, це очевидно “, Не сідайте за кермо, якщо він не є необхідним”. Не виходячи з дому з вашим автомобілем в гаражі (або припаркований біля дороги) по можливості найбезпечніший дії в перші дні снігу. Встановити зимові шини, якщо погода, схоже, протягом декількох днів, і нові склоочисники допоможе вам побачити, де ви збираєтеся. Програма номер вашого магазину ремонт і буксирною компанії в свій мобільний телефон, щоб ви могли покликати на допомогу. Ви також повинні зібрати аварійний комплект, так що, якщо ви потрапили в аварію вночі, ви можете залишатися в теплі і безпеці, поки не прибуде допомога. Тоді, це просто випадок захисного водіння. Дозволити додатковий гальмівний шлях, триматися на безпечній відстані позаду транспортного засобу перед вами і їхати повільніше.

За допомогою цих кількох простих правил на увазі, ви повинні бути в змозі уникнути нещасних випадків і зберегти ваше авто страхової компанії щасливим. Якщо ви шукаєте авто страхування котирування в цей час року, як недосвідчений водій або ви переїжджаєте з теплого півдня до півночі холодні, ми очікуємо побачити більш високі страхові внески в лапках. Кожному потрібно час, щоб пристосуватися до дорожніх умов, коли погода погана.