диск вашого страхування автомобіля вниз в 8 простих кроків

Запуск автомобіля є дорогою бізнес і страхування є одним з найбільш великих витрат, але ви не можете уникнути його, оскільки це вимога закону. Там немає причин, хоча просто приймати все, що цитати ви отримуєте від страхової порівняння сайту, як ви можете зменшити свої премії витрати, виконавши кілька простих кроків.

1: порівняти ціни онлайн

Більшість політики буде автоматично оновлювати щороку, і це легко сидіти склавши руки і дозволити цьому статися, не перевіривши ваші варіанти. Це дуже легко в ці дні, щоб порівняти страхові поліси онлайн з цілого ряду різних страховиків, і робити це може знизити вартість значно.

Там також в інтересах правило, отримують знижку в розмірі не менше 10%, коли ви купуєте в Інтернеті.

2: виберіть вид політики

Комплексна політика робить значний рівні покриття для всіх видів сценаріїв, але ви дійсно потрібні всі функції, які вони пропонують? Для менш дорогих автомобілів, йдучи на третій основний страховий поліс партії може бути набагато дешевше і більш економічно ефективним.

Не 3: ніяких претензій бонуси

З більшістю політику страхування автомобіля, ви отримаєте знижку, яка збільшується за кожен рік, в якому ви не зробите претензії. Там буде обмеження на максимальну знижку ви можете претендувати, так що перевірити, яку політику ви розглядаєте має максимально можливою знижкою.

Це також гарна ідея, щоб знайти страховика, які пропонують «фіксоване для життя» бонусу, де ви будете тримати ваш поточний рівень знижки, навіть якщо ви повинні подати позов в майбутньому.

4: перевищення рівня

З більш-менш всі стратегії вам доведеться оплатити першу частину будь-якої претензії – ця сума називається надлишком. Якщо ви хочете мати великий надлишок, ваші премії, як правило, бути знижений, хоча це означає, що будь-яка аварія у вас буде більш дорогим, ніж до вас, якщо ви мали нижчий надлишку.

5: автомобіль безпеки

Більш безпечний автомобіль має менше шансів бути вкрадені, і тому установка сигналізація, іммобілайзер, або інший тип пристрою безпеки, як правило, підштовхнути ваші премії трохи вниз.

Те ж саме вірно, якщо у вас є позашляхових парковка для Вашого автомобіля, будь то в дорозі або в гаражі, так як це дозволить знизити ризики як крадіжки та пошкодження вашого автомобіля.

6: щорічні виплати

Хоча це не завжди так, багато страховиків будуть стягувати вас інтерес, якщо ви платите ваші премії у вигляді щомісячних виплат. Щоб уникнути цього, або заплатити вашу премію однією сумою, або знайти страховика, який не стягують додаткову плату за поширення Ваших платежів поза.

7: скільки ви використовуєте ваш автомобіль

Більше часу на дорогу, тим більше ризик інциденту, так і тим нижче ваш річний пробіг зниження страхових вашого коштуватиме. Фактично скоротивши пробіг навряд чи буде можливо, але переконайтеся, що ви не говорите, що ваш страховик ви за кермом більше, ніж ви насправді.

8: драйвери

Політики, як правило, коштують дорожче, більше водіїв ви назвали на ньому. У більшості випадків, скорочення числа людей, які покриті вести свій автомобіль знизить суму, яку ви платите, як буде переконавшись, що політика винесено в назву драйвера з найменшим ризиком. Простим прикладом цього є наявність політики, що охоплює чоловіка і жінку вивезли на ім’я жінки, або на ім’я батьків, щоб бути в політиці також покриття молодшого водія.