дивіденди платять цілому по страхуванню життя – те, що відрізняє її від інших продуктів страхування життя

Всі страхування життя, Універсальна Життя, Життя змінної, термін … з такою масив страхування життя варіантів, можна легко заблукати в плутанині, що вид страхування є кращим для ваших обставин життя. Давайте почнемо з розгляду плюсів і мінусів кожного типу поліса страхування життя.

терміну страхування життя
Найбільшою потенціал зростання терміну страхування є те, що ви отримуєте страхування життя за дуже недорогим цінами, принаймні на початку. Термін страхування життя є дуже дешево, якщо ви купуєте його молодим. І вперше за роки вашого політиці він залишиться недорогим. Але з віком, і як ваші актуарні зміни факторів, ваші премії буде збільшуватися – іноді різко.

Більшість людей або видалити або перетворити свою політику постійного страхування життя, коли це відбувається. Справді, в 1993 році університет штату Пенсільванія дослідження показало, що лише 1% від усього терміну життя політика були коли-небудь виплачували. По правді кажучи, термін страхування життя насправді призначені для однієї користі – забезпечити готівковий розрахунок для вашої родини у разі вашої смерті. Саме тому термін страхування життя часто згадується як оренда страхування життя у порівнянні володіти. Це може бути великий буфер від непередбачених трагедій, а може, в короткостроковій перспективі, забезпечити необхідний, недорогий охоплення. Але, як довгострокове рішення, воно не витримує критики.

універсальної життя і змінної універсальної життя
Універсальний покриттів життя поєднують в собі переваги повного страхування життя з деякими іншими гнучкими можливостями. Як полісів життя, загальної життя дозволяє накопичувати кошти на відкладені податкові основі. Ви вносите грошові кошти будуть інвестовані Вашої страхової компанії і прибуток від цих інвестицій застосовуються до готівки значення вашої політики податків. Інвестиції обробляються страхової компанії і, як правило, в облігації та фонди грошового ринку. Інвестиційний прибуток іноді може бути застосований до премії; зворотна сторона цього в тому, що в роки низької ефективності інвестицій, ваші премії може збільшитися.

Мінлива вселенська життя універсальної життям, але він дозволяє вам інвестувати ваші цінності грошових коштів у фондовий ринок. По суті, це ставить вас в управлінні, ви будете вибирати, де ваші цінності грошових будуть вкладені і всі доходи в рамках політики не обкладаються податком. Тому що фондовий ринок історично перевершує інші інвестиції, потенціал для більшого прибутку є значним.

Але фондовий ринок є волатильним і їх значення в рамках цього типу політика може коливатися вгору або вниз в залежності від того, як ринки виконують. Багато з цих стратегій продаються використанням ілюстрованих повертається, які дійсно не вказує на те, що відбувається насправді. У 2008 році, коли ринки були на весь час падіння продажів як універсальних, так і життя змінної універсального страхування життя значно знизився в той час як люди шукали більш безпечні інвестиції і або гарантій все життя або дешевої вартості терміну страхування життя.

Крім того, вартість цих видів страхування є дорогим і вони не пропонують кращий захист або гарантій в довгостроковій перспективі. Внутрішня вартість страхування життя в рамках цих політик часто дуже крутий і може компенсувати інвестиційні доходи.

страхування на випадок смерті і дивіденди платять різницю
Страхування життя в цілому також називають постійне страхування життя. Можна також сказати, що це, “Що ви бачите, що ви отримуєте.”, Тобто те, що показано в договорі гарантовано станеться. Ви платите встановити ціну з надбавкою на час політики і в разі вашої смерті, ваш бенефіціари будуть отримувати точну суму заявили переваги вашої політики смерті. Як і інші грошові накопичення життя політика, грошові значення протягом усього вашого життя страховий поліс ростуть оподатковуються.

Але навіть цілих полісів страхування життя може змінюватись в тому, що вони пропонують. Дивіденди платять цілому по страхуванню життя, наприклад, забезпечує безпеку і безпеку усього життя, а також забезпечує продуктивність на основі дивіденди. Дивіденди платять вся політика життя буде виплачувати дивіденди своїм страхувальникам на основі річного прибутку компанії. Як і політики загального життя, компанія робить інвестиції для страхувальників, використовуючи платні премій. Але є деякі важливі відмінності.

З дивіденди платять полісів життя, інвестиції здійснюються в дуже надійних фінансових інструментів, таких як облігації, і вони також диверсифікація по галузях, строками погашення та географії. Це зберігає витрати і ризики дуже низькі, і прибули дуже стійка.

Оскільки грошові значення дивіденди платять вся політика життя накопичуються, страхувальники можуть, і навіть заохочується, щоб позичати гроші з рахунку особистого фінансування. Це часто називають самостійної банківської або Безконечного банківської системи. Вся політика життя Нескінченний банківської системи побудована так, щоб максимально рідкого значень грошових замість того щоб зосередитися на з нагоди втрати годувальника. Це значить, ви можете насолоджуватися гроші зараз і залишити спадщину для фінансових ваші спадкоємці.

Що Безконечного Банківська система робить це зробить вас банку. Ви заощадите з вашим банком (премії), ви будете брати від вашого банку (оподатковується), і, коли ви платите відсотки на кредити, ви будете платити самі. Таким чином, замість виплати інтересу в банк або інша фінансова установа, ви заробляєте гроші на себе. Дивіденди платять цілому поліс страхування життя забезпечує фінансову структуру, щоб зробити цю концепцію можливо.

Є безліч інших переваг, пов’язаних з дивіденди платять все життя і Безконечного Концепція Banking. Грошові значення у вашій політиці акумулювати вільні податку. Розподілу з вашої грошової вартості через особисті кредити також обкладаються податком. Запозичені з цього політики може бути зроблений неоподатковуваний до ваших основі, або суму, яку ви зробили свій внесок в політику. Крім того, доходи годувальника перейти до ваших спадкоємцям дохід обкладається податком.

компанії, яку ви тримаєте …
З цими типами страхових полісів, то розумніше вибрати товариства взаємного, на відміну від компанії торгуються на фондовому ринку. У обопільної компанії, страхувальники є власниками. Таким чином, страхувальники будуть першими в черзі, щоб отримати вигоду з високих показників компанії.

Акціонерне товариство, з іншого боку, належить її акціонерам. Він буде у веденні ради директорів, які намагаються отримати найбільшу віддачу від інвестицій для їх акціонерів, які не є їх власниками політики. Це може зробити величезну різницю в інвестиційного прибутку та дивідендна прибуток.