дивний і прекрасний світ страхових випадків

Ви можете бути помилково думати, що життя страхових претензій обробника може бути досить нудно одній. Відповідно до цієї курній і досить нудний зовнішній б’ється серце іноді взагалі більш цікаву кар’єру. Жарти в сторону, страхова галузь має свою більш цікавими точками, і якщо ви знаєте, де шукати ви можете знайти претензії з дивовижним кількістю веселощів.

Візьміть історію з цифровим радіо, що представили собі “провал” в ставку. Я натрапив на історію в той час як дослідження цієї статті, і знайшов, що це досить забавно. Уявіть собі сцену, день блаженної, теплого літа, радіо, граючи поруч і абсолютно несподівано «сплеск». Хіба радіо уявляєте собі освіжитися в ставку, запитаєте ви? Не зовсім. Було встановлено, в ході телефонного дзвінка в радник стверджує, що онука політика власника вирішив рибу в ставку були зниклих без вести на музику. Не було б непогано, щоб поділитися з ними? Боже мій ….

У процесі читання цієї історії я знаходжу іншу детально лабрадора який здається мав схильність до сучасного мистецтва. Ви можете здогадатися, де це один “ведучий”, вибачте за каламбур. Ну нещасним власникам будинку були, щоб їх смак сучасного мистецтва піддається випробуванню, коли вони повернулися додому. При цьому вони знайшли свою собаку вмочивши його хвіст в піднос з білою емульсією і продовжив тріпати його по всьому килим, диван, стіни і так далі.

Якщо ви виявили, стає жертвою цього типу “нещасний випадок” я дуже рекомендую забезпечення у вас є політики страхування житла, повірте мені, вам це потрібно.

Я думав, що зробити набіг у світ страхування автомобіля стверджує Далі, щоб побачити те, що кумедних історій можна було б взнати там. Ну я, звичайно, не був розчарований. Я знайшов список деяких з дивних роз’яснень заявникам, ось пара; клієнт зіткнувся з коровою і запитали, “що було зроблено попередження вами?”, На що клієнт відповів; “мій ріг”. На питання, що попередження інша сторона дала, він відповів, “му”. Уявіть собі, намагаючись підтримати розмову серйозний після цього один.

Як щодо позивача, який дав наступний опис подій; “. Я відірвався від сторони дороги, глянув на мою свекруху і попрямував набережній” Якось я сумніваюся, що він зрозумів, як humerous, які звучали в той час.

Наприкінці свого виступу ноті я хотів би розповісти вам про джентльмена, який дзвонив, щоб претендувати на його страхування подорожей вкрали камеру. Цілком нормальний і серйозний відбувається ви можете думати, а не той, який повинен бути приведений як приклад про дивні або смішні претензії. Справа в тому, ви не запитали, хто, або “що” вкрала камеру ще. Відповідь більш незвичайним, ніж ви думаєте. Там він був нагляду свій власний бізнес, при відвідуванні Гібралтарі, коли мавпа (який я вважаю, було б Барбарі мавпи) знущалися над ним і приступив до вкрасти його камери. Навіть найзапекліші претензій радник не боротиметься, щоб знайти, що одна смішна.

Так що у вас є, наступного разу ви берете страховий поліс будь-якого роду пам’ятати, що в один прекрасний день ви теж могли б знайти себе промисел радіо або бореться з мавпою для вашого майна і розслабитися, впевнені в тому, що як не дивно ви стверджуєте це ви будете охоплені.